Отдельный дом - 163 кв.м.

Gazi, Ano Kalesia, N. Irakleiou
110.000 € 675 € / кв.м.

Подробности

  • Код: 564246
  • Цена: 110.000 €
  • Площадь: 163 кв.м.
  • Спальни: 1
  • Ванные комнаты: 1
  • WC: 0
  • Гостиные: 1
  • Этаж: Первый этаж
  • Год строительства: 1950

Тип недвижимости

Дом для семьи Для сотрудников Полный света Яркий

Дополнительные комнаты

Сад магазин Веранда

Характеристики внутренней обстановки

Гардеробные

Описание

ΑΚΙΝΗΤΟ ΣΤΑ ΑΝΩ ΚΑΛΕΣΣΑ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΗ.
163 ΤΜ ΜΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ
ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟ
120 ΤΜ ΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΛΟΝΙ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ WC ΜΠΑΝΙΟ)
40 ΤΜ ΑΥΛΗ
10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΝΗ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://smartbrokers.gr/el

Smart House
Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 57
http://smartbrokers.gr/el
smhouse@otenet.gr
Τηλέφωνο: 2810300168
Κινητό: 6951002607

Προσοχή! Η διεύθυνση στο χάρτη έχει τοποθετηθεί κατά προσέγγιση. Οι ακριβείς πληροφορίες της διεύθυνσης παρέχονται κατά την υπόδειξη του ακινήτου. Για την υπόδειξη του ακινήτου είναι απαραίτητη η υπόδειξη της αστυνομικής ταυτότητας και του Α.Φ.Μ. σας σύμφωνα με τον Ν.4072/11-4-2012 ΦΕΚ 86 Α.