Полностью

Результаты поиска

Продажа

450.000 €

3.409 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 132 кв.м.

Chersonisos, Piskopiano, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Πάνω από το παραδοσιακό χωριό Χερσονήσου σε καταπληκτική θέση με απεριόριστη και ανεμπόδιστη θέα το Κρητικό πέλαγος, πωλείται κατοικία 130 τ.μ. σε οικόπεδο 378 τ.μ. με (...)

450.000 €

3.409 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 132 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564250

Продажа

195.000 €

1.345 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 145 кв.м.

Gorgolaini, Purgou, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Το παραδοσιακό πέτρινο σπίτι βρίσκεται στο γραφικό χωριό Πύργου (Πύργου), 20 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Ηράκλειο. Βρίσκεται στη μέση του χωριού – τυπικά κρητικό (...)

195.000 €

1.345 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 145 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Дерево

# 564249

Продажа

450.000 €

4.592 € / кв.м.

thumb

Квартира - 98 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Καθαρή επιφάνεια 97,47 τμ με 3 ΥΔ , ενιαίο χώρο κουζίνας και σαλονιού, αποθήκη, 2 μπάνια με ντους. Ημιυπαίθριος χώρος 8,00 τμ Ακάλυπτος χώρος 1,76τμ(πίσω μπαλκόνι) (...)

450.000 €

4.592 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 98 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 47133208

Аренда

380 €

14 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 27 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται μονοχωρη γκαρσονιέρα, 27 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 3ο όροφο με ασανσέρ-κεντρικό σημείο κοντα σε όλες τις ανέσεις της πόλης (...)

380 €

14 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 27 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Текущее

# 72941

Аренда

680 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 58 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, 58 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς", στον 3ο όροφο-ανακαινισμένο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

680 €

12 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 58 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Текущее

# 72940

Аренда

1.600 €

11 € / кв.м.

thumb

Вилла - 140 кв.м.

Goubes, Koxari, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερής και φωτεινή πλήρως επιπλωμένη βίλλα, 140 τ.μ. στην περιοχή "Γούβες, Κόξαρη". Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, 2 και μπάνια. (...)

1.600 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 140 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133207

Аренда

150 €

2 € / кв.м.

thumb

магазин - 79 кв.м.

Kofinas, Asimi, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 0 - WC: 0

Ενοικιάζεται αποθήκη, 79 τ.μ. στην περιοχή "Κοφίνας, χωριό Ασήμι" στον κεντρικό δρόμο,για χρήση γκαράζ και φύλαξης. Τιμή ενοικίασης: 150€/μήνα. Διαθέσιμη από τις: (...)

150 €

2 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 79 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 72939

Продажа

380.000 €

3.089 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 123 кв.м.

Arkadi, Pagkalochori, N. Rethumnou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

Ισόγεια κατοικία 123 τ.μ. Μεγάλο οικόπεδο 8.762 τ.μ. 3 υπνοδωμάτια / 3 μπάνια / ενιαία κουζίνα - σαλόνι / μπαλκόνια / βεράντα Έτος κατασκευής 2002 Υπόγειο 57 τ.μ. Επιπλέον (...)

380.000 €

3.089 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 123 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133206

Аренда

490 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 45 кв.м.

Gazi, Ammoudara, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται δυάρι 45 m2 στη Βαγιά Αμμουδάρα, δίπλα στη θάλασσα. Είναι ισόγειο, διαθέτει ένα υπνοδωμάτιο με μεγάλη ντουλάπα, WC με μικρή αποθήκη, κουζίνα - σαλόνι (...)

490 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 45 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 47133205

Аренда

450 €

4 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 102 кв.м.

Kofinas, Asimi, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται μονοκατοικία, 102 τ.μ. στην περιοχή "Κοφίνας, στο χωριό Ασήμι" ανακαινισμένο το 2024. μόλις 40 λεπτά από το Ηράκλειο. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

450 €

4 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 102 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Текущее

# 72938

Аренда

700 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 85 кв.м.

Gazi, Kato Kalesia, N. Irakleiou

Νεόδμητο μεγάλο τριάρι αυτόνομο και φωτεινό σε διπλοκατοικία με 2 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο,πατάρι,ενιαίο σαλόνι κουζίνα και πίσω αυλή με θέα στο βουνό. Έχει δικό του (...)

700 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 85 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 47133204

Аренда

600 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 65 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 65 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς". Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

600 €

9 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 65 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133203

Аренда

2.500 €

6 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 435 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Спальни: 4 - Гостиные: 2 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 1

Ενοικιαζεται ποιοτικη μονοκατοικια περιοχη ''Άι Γιάννης Κνωσσού΄΄, 3 επιπέδων με εσωτερική πισίνα , 4 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια και 1 wc, συνολικά 285 τμ κύριων χώρων και 150 (...)

2.500 €

6 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 435 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 29680

Аренда

450 €

13 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 35 кв.м.

Irakleio Kritis, Atsalenio, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται 2αρι , πλήρως επιπλωμένη μεζονέτα, 35 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Ατσαλένιο", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

450 €

13 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 35 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29679

Аренда

550 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 73 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

ενοικιάζεται 2άρι μερικώς ανακαινισμένο 73τμ 2ου ορόφου. τηλ (...)

550 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 73 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Ничего

# 47133202

Аренда

800 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 112 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιαζεται ανεξάρτητο διαμέρισμα 4άρι 110τμ, υπερυψωμένο ισόγειο, περιοχη Μασταμπα με μεγάλη σαλοτραπεζαρία, ανεξάρτητη κουζίνα με πολλά ντουλάπια, 3 ύπνου με (...)

800 €

7 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 112 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29678

Аренда

1.000 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 90 кв.м.

Irakleio, Prasinos Lofos, Athina - Boreia Proastia

Ενιαίος χώρος σαλόνι τραπεζαρία με κουζίνα ,2 υπνοδωμάτια ,1 μπάνιο ,πατάρι μπαλκόνια γύρω γύρω. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: (...)

1.000 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 90 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 0144451

Продажа

250.000 €

2.273 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 110 кв.м.

Moires, Pompia, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 3

μονοκατοικία, κτίριο, υπό κατασκευή, 110τμ, 1ου ορόφου, 3 υ/δ, 3 μπάνια, 3 wc, αυτόνομη θέρμανση, ανακαίνιση 2026, ΠΕΑ Έκδοση σε εξέλιξη, πετρόκτιστο, γωνιακό, θέα αστική, (...)

250.000 €

2.273 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 110 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564248

Аренда

750 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Drosia, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές φωτεινό διαμπερές διαμέρισμα 80 τ.μ. κοντά στην πλατεία της Δροσιάς. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μεγάλη κουζίνα και τραπεζαρία, (...)

750 €

9 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 0144450

Продажа

650.000 €

2.241 € / кв.м.

thumb

Вилла - 290 кв.м.

Moires, Pompia, N. Irakleiou

Спальни: 7 - Гостиные: 1 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

Επενδυτική Πέτρινη Βίλα με Πισίνα, Θέα Βουνού & Δυνατότητα Golden Visa στην Κρήτη Το ακίνητο βρίσκεται στο χωριό Πόμπια, στα νότια του Νομού Ηρακλείου, μόλις 10 λεπτά από (...)

650.000 €

2.241 € / кв.м.

Спальни: 7 Площадь: 290 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 564247

Продажа

110.000 €

675 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 163 кв.м.

Gazi, Ano Kalesia, N. Irakleiou

ΑΚΙΝΗΤΟ ΣΤΑ ΑΝΩ ΚΑΛΕΣΣΑ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΗ. 163 ΤΜ ΜΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟ 120 ΤΜ ΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΛΟΝΙ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ WC ΜΠΑΝΙΟ) 40 ΤΜ ΑΥΛΗ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΝΗ ΜΕ (...)

110.000 €

675 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 163 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 564246

Аренда

2.200 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 240 кв.м.

Dionusos, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 1

1 ου ορόφου διαμέρισμα σε διπλοκατοικία με δρύινα δάπεδα σε πολύ καλή κατάσταση χωρίς κοινόχρηστα σε ήσυχη περιοχή του Διονύσου . Ξεχωριστός χώρος τραπεζαρίας , (...)

2.200 €

9 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 240 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014449

Аренда

2.200 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 240 кв.м.

Dionusos, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 1

2.200 €

9 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 240 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014449

Аренда

1.600 €

8 € / кв.м.

thumb

Офис - 206 кв.м.

Irakleio Kritis, Kainouria Porta, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 0 - WC: 2

4 ξεχωριστά γραφεία, πατάρι 40 τμ, 2 Wc με πρόσβαση για αμεα και είσοδος αμεα. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://smartbrokers.gr/el Smart House Λεωφόρος (...)

1.600 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 206 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 47133201

Продажа

700.000 €

61 € / кв.м.

thumb

Участок - 11500 кв.м.

Archanes, Kato Archanes, N. Irakleiou

Πωλείται οικόπεδο, 11500 τ.μ. στην περιοχή "Αρχάνες, Κάτω Αρχάνες" Τιμή πώλησης: 700.000€. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://smartbrokers.gr/el Smart House (...)

700.000 €

61 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 11500 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 47133200