Полностью

Результаты поиска

Аренда

950 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Marousi, Sismanogleio, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Μαρούσι Καρπάθικα, ενοικιάζεται διαμέρισμα 80 τμ, ρετιρέ 5ου ορόφου, ανατολικομεσημβρινό, ηλιόλουστο, φωτεινό, διαμπερές, κατασκευή 1996, πλήρως ανακαινισμένο, (...)

950 €

12 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 5 Теплоноситель: Природный газ

# 144463

Аренда

850 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира - 65 кв.м.

Chalandri, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

ΔΙΑΜΠΕΡΕΣ,ΟΡΟΦΟΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ,ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑ ΚΑΙ ΒΕΡΑΝΤΑ 70 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΜΕΤΡΑ.ΧΩΡΙΣ ΑΣΑΝΣΕΡ.ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την (...)

850 €

13 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 65 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Текущее

# 144462

Аренда

1.350 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира - 91 кв.м.

Chalandri, Patima, Athina - Boreia Proastia

ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1ου ΟΡΟΦΟΥ 91ΤΜ. + ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΧΩΡΟΣ 41ΤΜ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ (ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΛΠ.) + ΑΠΟΘΗΚΗ + ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΕΣΗ PARKING. (...)

1.350 €

15 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 91 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 144461

Аренда

1.150 €

16 € / кв.м.

thumb

Квартира - 70 кв.м.

Agia Paraskeui, Kollegio, Athina - Boreia Proastia

Ανακαινισμένο διαμέρισμα 3ου ορόφου στην περιοχή Αγίου Ιωάννη στην Αγία παρασκευή δίπλα στο Deree με θέση πάρκινγκ και ασανσέρ. Το διαμέρισμα έχει γυαλισμένο (...)

1.150 €

16 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 70 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 144460

Аренда

1.250 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Agia Paraskeui, Stauros, Athina - Boreia Proastia

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 100τμ, σε ήσυχη περιοχή 150μ από την πάνω πλατεία. Επιπλέον 1 θέση στάθμευσης και αποθήκη. Διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, μπάνιο, wc, κουζίνα με (...)

1.250 €

13 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 4 Теплоноситель: Природный газ

# 144459

Аренда

1.400 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 118 кв.м.

Agia Paraskeui, Agios Ioannis, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΣΑΚΟΣ Ενοικιάζεται εξαιρετικό διαμέρισμα 118 τ.μ., στον 4ο όροφο σύγχρονης πολυκατοικίας, που συνδυάζει άνεση, ευρυχωρία και μοναδική αίσθηση (...)

1.400 €

12 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 118 кв.м. Этаж: 4 Теплоноситель: Природный газ

# 144458

Аренда

850 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 121 кв.м.

Irakleio Kritis, Atsalenio, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

ενοικιάζεται 4άρι 121τμ., περιοχη Ατσαλενιο . με αυτόνομη θέρμανση, εντοιχισμένη κουζίνα & ψυγειοκαταψύκτη, ρολόι ρεύματος, με ηλιακό & θερμοσίφωνο, 2 μεγάλα (...)

850 €

7 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 121 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 29692

Аренда

450 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 45 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

πίσω από τον Άγιο Μηνά , στην καρδιά του κέντρου της πόλης, ενοικιάζεται επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο μονόχωρο διαμέρισμα, 45τμ, στον 1ο όροφο.Διαθέτει (...)

450 €

10 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 45 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 564257

Аренда

700 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 85 кв.м.

Mallia, Mochos, N. Irakleiou

καινούριο διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο, με ενιαίο χώρο κουζίνα σαλόνι, 2 υπνδωμάτια, μπάνιο, βεράντες σε όλα τα δωμάτια, εξαιρετική (...)

700 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 85 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Печь

# 47133220

Аренда

600 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 75 кв.м.

Mallia, Mochos, N. Irakleiou

σε ένα γραφικό σοκάκι του Μοχού, σε νεόδμητη πετρόκτιστη διπλοκατοικία, κατασκεύη του 2026, ενοικιάζεται οροφοδιαμέρισμα 1ου ορόφου, επιπλωμένο και ηλεκτρικά (...)

600 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 75 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133219

Аренда

800 €

8 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 102 кв.м.

Irakleio Kritis, Kaminia, N. Irakleiou

3άρι, άριστη κατάσταση, μεζονέτα, 102τμ, 1ου ορόφου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, ανακαίνιση 2024, θέα αστική, internet, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, ηλ. εξοπλισμένο, ηλιακός θερμοσίφωνας, (...)

800 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 102 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133218

Аренда

400 €

4 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 90 кв.м.

Mallia, Mochos, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Κοντά στην πλατεία του Μοχού, ενοικιάζεται επιπλωμένη μονοκατοικία-μεζονέτα. Διαθέτει ενιαίο χώρο κουζίνα/σαλόνι , 2 υπνοδωμάτια και 2 μπάνια. Εχει αυτόνομη (...)

400 €

4 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 90 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133217

Аренда

800 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 116 кв.м.

Irakleio Kritis, Mesampelies, N. Irakleiou

ενοικιάζεται οροφοδιαμέρισμα, 3άρι, 116τμ, 1ου ορόφου. (...)

800 €

7 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 116 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133216

Продажа

1.200.000 €

4.000 € / кв.м.

thumb

Вилла - 300 кв.м.

Gazi, Rodia, N. Irakleiou

Спальни: 4 - Гостиные: 2 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

σε επιβλητική τοποθεσία, τοποθετημένο στην κορυφογραμμή του λόφου, μοναδική βιλλα 300τμ με πισίνα σε 2 στρεμματα οικόπεδο, με πανοραμική και απεριόριστη θέα θάλασσα (...)

1.200.000 €

4.000 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 300 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 47133215

Аренда

2.700 €

9 € / кв.м.

thumb

Вилла - 300 кв.м.

Gazi, Rodia, N. Irakleiou

2.700 €

9 € / кв.м.

# 47133214

Аренда

400 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 45 кв.м.

Gazi, Ammoudara, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο 2αρι , 45 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Αμμουδάρα", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Έχει κουφώματα (...)

400 €

9 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 45 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29691

Продажа

500.000 €

4.000 € / кв.м.

thumb

Квартира - 125 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται διαμέρισμα, 125 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ", στον 1ο όροφο . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη (...)

500.000 €

4.000 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 125 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 29690

Продажа

1.600.000 €

2.286 € / кв.м.

thumb

Вилла - 700 кв.м.

Dionusos, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 7 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 5 - WC: 0

Πολυτελές ακίνητο τεσσάρων επιπέδων, με εσωτερική πισίνα και χαμάμ. Έξι υπνοδωμάτια, το ένα master με δικό του μπάνιο και τζακούζι. Μεγάλη κουζίνα, τρία τζάκια, χώρο (...)

1.600.000 €

2.286 € / кв.м.

Спальни: 7 Площадь: 700 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 144457

Продажа

3.200.000 €

4.494 € / кв.м.

thumb

Здание - 712 кв.м.

Neo Psuchiko, Agia Sofia, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 16 - Гостиные: 1 - Кухни: 5 - Ванные комнаты: 10 - WC: 4

Πενταόροφη πολυκατοικία με 2 υπόγεια, πανταχόθεν ελεύθερη και με ιδιαίτερη αρχιτεκτονική διακόσμηση στο Ν. Ψυχικό Αττικής (Γ. Σεφέρη 22), που περιλαμβάνει : [ .α. ] (...)

3.200.000 €

4.494 € / кв.м.

Спальни: 16 Площадь: 712 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 0144456

Аренда

850 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Agios Dimitrios, Kentro, Athina - Notia Proastia

Ενοικιάζεται τριάρι στον Άγιο Δημήτριο Αττικής. Είναι 1ου ορόφου χωρίς ασανσέρ, με αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου και θέση στάθμευσης. Έχει 2 υπνοδωμάτια 1 μπανιο (...)

850 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 0144454

Продажа

670.000 €

3.116 € / кв.м.

thumb

Квартира - 215 кв.м.

Marousi, Paradeisos, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ - Ανακαίνιση 2026 - θερμοπρόσοψη 7εκ. - επιπλέον μόνωση τοιχοποιιών υπογείου με dow 3εκ. - επιπλέον υγρομόνωση δώματος - ηλεκτρικά ρολά - (...)

670.000 €

3.116 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 215 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 0144455

Аренда

280 €

14 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 20 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται μικρη διχωρη γκαρσονιέρα, στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο (πλησίον Λιοντάρια)", στον 2ο όροφο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, (...)

280 €

14 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 20 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Ничего

# 29684

Аренда

2.200 €

15 € / кв.м.

thumb

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

Ενοικιάζεται επιπλωμένη μεζονέτα, 142 τ.μ. "πλησιον παραλια Κουρνά", Περιλαμβάνει 4 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια, μπαλκόνι, γυμναστήριο, υδρομασάζ/τζακούζι και εξωτερική - (...)

2.200 €

15 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 142 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29683

Аренда

1.200 €

11 € / кв.м.

thumb

Ενοικιάζεται διαμπερής και φωτεινή μεζονέτα, 107 τ.μ. με υπογειο 90τμ στην περιοχή "Αρκάδι, Άδελε". Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, 2 και μπάνια, ενώ (...)

1.200 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 107 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 0144453

Продажа

1.300.000 €

3.439 € / кв.м.

thumb

Спальни: 8 - Гостиные: 3 - Кухни: 3 - Ванные комнаты: 5 - WC: 0

Το ακίνητο είναι υπό κατασκευή ενώ έχει εκδοθεί η οικοδομική άδεια. Εντός του οικοπέδου έχουν σχεδιαστεί τρεις κατοικίες με τρεις πισίνες. Για κάθε κατοικία (...)

1.300.000 €

3.439 € / кв.м.

Спальни: 8 Площадь: 378 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 47133213