Villa - 290 sq.m.

Moires, Pompia, N. Irakleiou
650.000 € 2.241 € / sq.m.

Details

  • Code: 564247
  • Price: 650.000 €
  • Area: 290 sq.m.
  • Sleeping rooms: 7
  • Bathrooms: 3
  • WC: 0
  • Living rooms: 1
  • Floor: Ground floor
  • Construction year: 2012

Property type

Renovated Luxury Penthouse Family house For employees For investors Airy Bright Painted

Additional rooms

Garden Storage Veranda Parking

Inner characteristics

Inner stairs Safety door Alarm Equipped Electrical devices Wardrobes Solar Water Heater

Description

Επενδυτική Πέτρινη Βίλα με Πισίνα, Θέα Βουνού & Δυνατότητα Golden Visa στην Κρήτη

Το ακίνητο βρίσκεται στο χωριό Πόμπια, στα νότια του Νομού Ηρακλείου, μόλις 10 λεπτά από τη θάλασσα, και προσφέρει έναν μοναδικό συνδυασμό άνετης διαβίωσης, επενδυτικής προοπτικής και αυθεντικού κρητικού χαρακτήρα.

Πρόκειται για εξαιρετική πετρόχτιστη κατασκευή σε οικόπεδο 1 στρέμματος, κατασκευής 2012, με υψηλής ποιότητας υλικά και οπλισμένο σκυρόδεμα με κολόνες, συνδυάζοντας παραδοσιακή αρχιτεκτονική με σύγχρονη αντοχή. Το ακίνητο διαθέτει ανεμπόδιστη θέα προς τον Ψηλορείτη και τα Αστερούσια Όρη.

Το ακίνητο αποτελείται από δύο ανεξάρτητες κατοικίες συνολικής επιφάνειας 290 τ.μ.:

• Ισόγειο διαμέρισμα 125 τ.μ.
Διαθέτει 3 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο/WC, ιδιωτική αυλή, άνετο χώρο στάθμευσης, κεντρική θέρμανση με αέριο ή diesel, κλιματισμό, BBQ και εξωτερική παροχή αερίου. Το διαμέρισμα είναι μόνιμα ενοικιασμένο, προσφέροντας σταθερό εισόδημα.