Полностью

Результаты поиска

Аренда

500 €

19 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 26 кв.м.

Irakleio Kritis, Analipsi, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιαζεται γκαρσονιέρα μονόχωρη,25 τ.μ,2ου ορόφου με ανελκυστήρα, πλήρως επιπλωμένη και ηλεκτρικά εξοπλισμένη,ριζικά ανακαινισμένη(2026) ,ιδανική για φοιτητές (...)

500 €

19 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 26 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Ничего

# 72915

Продажа

35.000 €

39 € / кв.м.

thumb

Участок - 900 кв.м.

Krousonas, Kentro, N. Irakleiou

Πωλειται ,6 χλμ από Γάζι για προορισμό Κρουσώνα, οικόπεδο 900τμ, πρόσοψη 17 μέτρα δίπλα στον δρόμο σε καλό σημείο, κατάλληλο για προκάτ, τροχοβίλες,αποθηκη . τιμη (...)

35.000 €

39 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 900 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 72914

Продажа

800.000 €

3.540 € / кв.м.

thumb

Здание - 226 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται αυτόνομο επενδυτικό ακίνητο στην καρδιά του κέντρου της πόλης, σε έναν απο τους πιο γνωστούς δρόμους, ιδανικό για επένδυση ή ιδιοκατοίκηση, σε προνομιακή (...)

800.000 €

3.540 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 226 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 564238

Аренда

550 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 47 кв.м.

Irakleio Kritis, Agia Triada, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένη διχωρη γκαρσονιέρα, 47 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Αγία Τριάδα", στον 1ο όροφο .Πρώτη ενοικίαση. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

550 €

12 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 47 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Текущее

# 72913

Продажа

99.000 €

450 € / кв.м.

thumb

Участок - 220 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Πωλείται οικόπεδο, 220 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης ΚΝΩΣΟΥ" Είναι επίπεδο. Ο συντελεστής δόμησης είναι: 0.8. Τιμή πώλησης: 99.000€. Διαθέσιμο από τις: (...)

99.000 €

450 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 220 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 72912

Продажа

1.500.000 €

4.167 € / кв.м.

thumb

Вилла - 360 кв.м.

Gazi, Lugaria, N. Irakleiou

Спальни: 5 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 4 - WC: 0

Πολυτελής ανεξάρτητη βίλα 5 υπνοδωματίων με ιδιωτική πισίνα, πανοραμική θέα στη θάλασσα και 24ωρη ασφάλεια. Μια εξαιρετική ευκαιρία να αποκτήσετε αυτήν την (...)

1.500.000 €

4.167 € / кв.м.

Спальни: 5 Площадь: 360 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133176

Продажа

165.000 €

2.845 € / кв.м.

thumb

Квартира - 58 кв.м.

Gazi, Lugaria, N. Irakleiou

Ένα όμορφα διακοσμημένο, πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα ενός υπνοδωματίου που βρίσκεται σε ένα αποκλειστικό περιφραγμένο συγκρότημα που προσφέρει 24ωρη ασφάλεια (...)

165.000 €

2.845 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 58 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133175

Аренда

380 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 46 кв.м.

Nea Alikarnassos, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο 2αρι διαμέρισμα, 46 τ.μ. στην περιοχή "Νέα Αλικαρνασσός, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2003. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

380 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 46 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 72911

Аренда

690 €

17 € / кв.м.

thumb

Квартира - 40 кв.м.

Chersonisos, Analipsi, N. Irakleiou

Προς ενοικίαση ολοκαίνουργια γκαρσονιέρα, διαθέσιμη για πρώτη φορά. Όλα μέσα είναι καινούργια, με μοντέρνα αισθητική και προσεγμένο χώρο, έτοιμη να κατοικηθεί (...)

690 €

17 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 40 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 47133174

Аренда

550 €

5 € / кв.м.

thumb

магазин - 110 кв.м.

Irakleio Kritis, Treis Bagies, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 0 - WC: 1

3 Βαγιες (πλησίον Γιοφυρου), κατάστημα-αποθηκη, 110 τμ, με χώρο γραφείου, w.c., επιπλέον πίσω αυλή, μεγάλη πρόσοψη, εύκολο πάρκινγκ, κατάλληλο για συνέργεια και τεχνικά (...)

550 €

5 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 110 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29669

Аренда

1.400 €

9 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 150 кв.м.

Chersonisos, Analipsi, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Μοναδική Ευκαιρία – Πολυτελής Βίλα στην Ανάληψη Χερσονήσου Διατίθεται μια εντυπωσιακή, πολυτελής βίλα στην Ανάληψη Χερσονήσου, σε εξαιρετική τοποθεσία, μόλις (...)

1.400 €

9 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 150 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133173

Аренда

2.500 €

12 € / кв.м.

thumb

Вилла - 210 кв.м.

Arkadi, Adelianos Kampos, N. Rethumnou

Μοναδική βίλα 210 τ.μ., πλήρως επιπλωμένη, με 5 υπνοδωμάτια και 4 μπάνια, μόλις 300 μ. από την παραλία. Διαθέτει ιδιωτική θερμαινόμενη πισίνα, κήπο, BBQ, παιδική χαρά και (...)

2.500 €

12 € / кв.м.

Спальни: 5 Площадь: 210 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133172

Аренда

1 €

0 € / кв.м.

thumb

Вилла - 150 кв.м.

Gazi, Agia Pelagia, N. Irakleiou

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

In beautiful Agia Pelagia, in a quiet location away from the busy center, this villa offers stunning, uninterrupted sea views and total relaxation. The property includes: • A 90 sq.m. apartment with 2 bedrooms (up to 6 guests) • 2 independent guest apartments on the lower level – First (...)

1 €

0 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 150 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133171

Аренда

1.300 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 122 кв.м.

Nea Alikarnassos, Kentro, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 1ου οροφου, 122 τ.μ. Νέα Αλικαρνασσός, σε πολύ καλή και ήσυχη περιοχή. Το ακίνητο αποπερατώθηκε το 2025 και είναι σε άριστη κατάσταση, πρώτη (...)

1.300 €

11 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 122 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 72910

Аренда

620 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 55 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 55 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 1ο όροφο. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

620 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 55 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564237

Аренда

1.700 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 189 кв.м.

Penteli, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

πολυτελές διαμέρισμα με πισίνα, 189 τ.μ. στην περιοχή "Πεντέλη, Κέντρο", στο 2ο όροφο. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια , σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Επιπρόσθετα υπάρχει (...)

1.700 €

9 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 189 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014444

Аренда

570 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 37 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται δίχωρη γκαρσονιέρα, νεόδμητη, 37 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 2021. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

570 €

15 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 37 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 29668

Аренда

350 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 40 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Ενοικιάζoνται μονοχωρες γκαρσονιέρες, 40 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης Κνωσου ", στον 1ο όροφο & ισόγειο , σε κεντρικο σημειο κοντα σε ολες τις (...)

350 €

9 € / кв.м.

# 1453

Аренда

350 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 30 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Ενοικιάζoνται μονοχωρες γκαρσονιέρες, 30 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης", στον 1ο όροφο & ισόγειο , σε κεντρικο σημειο κοντα σε ολες τις ανεσεις που (...)

350 €

12 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 30 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 1452

Аренда

700 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 92 кв.м.

Chersonisos, Anissaras, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιαζεται 3άρι, 92τμ, ισογείου, 2 υ/δ, 1μπανιο ,περιοχη Χερσόνησος, Ανισσαράς Με parking, αποθήκη, έπιπλα, ηλιακο θερμοσίφωνα, καλοριφέρ. Κατοικίδια μη δεκτά. ρολοι (...)

700 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 92 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 72909

Аренда

550 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 50 кв.м.

Goubes, Chani Kokkini, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται ανακαινισμένο διαμέρισμα 50 τ.μ., στον 1ο όροφο, ιδανικό για ζευγάρι, μικρή οικογένεια ή επαγγελματίες. Το ακίνητο διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, σύγχρονη (...)

550 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 50 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564236

Аренда

400 €

14 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 28 кв.м.

Gazi, Ammoudara, N. Irakleiou

ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ γκαρσονιέρα, δίχωρη, ανακαινισμένη 2026, 28τμ, 1 υ/δ, 1ου ορόφου, 1 μπάνιο, θέα θάλασσα, γωνιακή, internet, θερμοσίφωνας , μετρητής ρεύματος ,μπαλκόνι, μακροχρόνια (...)

400 €

14 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 28 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 564235

Продажа

30.000 €

190 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 158 кв.м.

Agia Barbara, Agios Thomas, N. Irakleiou

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΙΣΟΓΕΙΟΥ 94 Τ.Μ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΥ ΟΡΟΦΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ 1945 64 Τ.Μ ΑΠΟΤΕ΄ΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΙΣΟΓΕΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ 2 ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΕ ΠΑΛΙΟ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟ ΟΡΟΦΟ 1 (...)

30.000 €

190 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 158 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 144003

Продажа

164.000 €

4.556 € / кв.м.

thumb

Квартира - 36 кв.м.

Mallia, Stalida, N. Irakleiou

Δίπλα στην διάσημη παραλία της Σταλίδας νεόδμητο διαμέρισμα . Νεόδμητο διαμέρισμα με ιδιωτικό κήπο, σε απόσταση αναπνοής από τη θάλασσα Πωλείται κομψό ισόγειο (...)

164.000 €

4.556 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 36 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 47133170

Аренда

350 €

6 € / кв.м.

thumb

Квартира - 60 кв.м.

Gazi, Lugaria, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 60 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Λυγαριά", στο ισόγειο -100 μ. απο την θαλασσα Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

350 €

6 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 60 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29667