Полностью

Результаты поиска

Продажа

10.000 €

2 € / кв.м.

thumb

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (προς άνω Μούλια) διαμπερές αγροτεμάχιο 4100τμ, το μεγαλύτερο μέρος επικλινές και μια μεγάλη επίπεδη πεζούλα στο κάτω μέρος, με πρόσοψη στην εθνική οδό (...)

10.000 €

2 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 4100 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 41059

Аренда

500 €

5 € / кв.м.

thumb

Квартира - 95 кв.м.

Irakleio Kritis, Athanatoi, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

ισόγειο τριάρι διαμέρισμα σε διπλοκατοικία, 95τμ, με ενιαίο χώρο κουζίνα σαλόνι, 2 υπνοδωμάτια, μπάνιο, βεράντα, pakring, θέα, τζάκι.Κατασκευή του 1992. τηλ (...)

500 €

5 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 95 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 5621730

Продажа

80.000 €

523 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 153 кв.м.

Oropedio Lasithiou, Psuchro, N. Lasithiou

Спальни: 3 - Гостиные: 2 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Ημιτελής μονοκατοικία 2 επίπεδων, συνολικού εμβαδού 153τμ σε οικόπεδο 83τμ, αποτελούμενη στο 1ο επίπεδο από αποθήκη 29τμ, ενιαίο χώρο 54τμ και (...)

80.000 €

523 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 153 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 41055

Аренда

900 €

5 € / кв.м.

thumb

Офис - 168 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 0 - WC: 3

Στην καρδιά του κέντρου, αυτόνομη πετρόκτιστη μεζονέτα 3 επιπέδων (ισόγειο/1ος/2ος), πλ΄ήρως ανακαινισμένη το 2022, σε πλακόστρωτο δρόμο, σε ήσυχη περιοχή,ιδανική για (...)

900 €

5 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 168 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 56131320

Продажа

85.000 €

850 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 100 кв.м.

Irakleio Kritis, Agia Triada, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Κοντά στο μουσείο Φυσικής Ιστορίας στην παραλιακή, πωλείται μονοκατοικία 4αρι στο κέντρο της πόλης, 100τμ και αναπτύσσεται σε 3 επίπεδα. Αποτελεί εξαιρετική (...)

85.000 €

850 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 100 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 5621694

Аренда

350 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира - 26 кв.м.

Irakleio Kritis, Therissos, N. Irakleiou

σε καλή γειτονιά, ενοικιάζεται μονόχωρη γκαρσονιέρα ισογείου, 26τμ, επιπλωμένη, δεκτά κατοικίδια, μετρητής ρεύματος, χωρίς κοινόχρηστα.Ιδανικό για φοιτητή ή (...)

350 €

13 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 26 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 5621680

Продажа

90.000 €

439 € / кв.м.

thumb

Участок - 205 кв.м.

Gazi, Agia Pelagia, N. Irakleiou

Спальни: 0 - Гостиные: 0 - Кухни: 0 - Ванные комнаты: 0 - WC: 0

ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ μοναδικό οικόπεδο, 140μ από την παραλία, 205τμ, επίπεδο με 5,5μ. πρόσοψη, εντός οικισμού, με 240μ δόμηση, μέγιστο ύψος 7,5μ + 1,5μ κεραμοσκεπή και κάλυψη 60%. Με (...)

90.000 €

439 € / кв.м.

Спальни: 0 Площадь: 205 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 41047

Аренда

500 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 44 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 2αρι, 44 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 2015. επιπλωμενο και ηλ.εξοπλισμενο Αποτελείται από 1 (...)

500 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 44 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 12073

Продажа

135.000 €

1.776 € / кв.м.

thumb

Квартира - 76 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

πωλείται εξαιρετικό τριάρι διαμέρισμα , 76τμ, ημι υπόγειο, με κουζίνα-σαλόνι, 2 υπνοδωμάτια, μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, ηλιακό, ασανσερ, κήπος, κλιματισμό τηλ (...)

135.000 €

1.776 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 76 кв.м. Этаж: Полуподвальный этаж Теплоноситель: Ничего

# 5621647

Продажа

100.000 €

1.515 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 66 кв.м.

Irakleio Kritis, Xeropotamos, N. Irakleiou

μονοκατοικία 66τμ σε 255τμ οικόπεδο, χρήζει ριζικής ανακαίνισης . τηλ (...)

100.000 €

1.515 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 66 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 5621638

Аренда

250 €

6 € / кв.м.

thumb

магазин - 40 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 0 - WC: 0

ΚΕΝΤΡΟ υπόγεια αποθήκη 40τμ, με πρόσβαση από σκάλα, 2 λεπτά από λ. Δικαιοσύνης και πλατεία Δασκαλογιάννη. ΠΕΑ Δ. Πληροφορίες κατόπιν ραντεβού. Κινητό: 6973381642. Smart House (...)

250 €

6 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 40 кв.м. Этаж: Цокольный этаж Теплоноситель: Ничего

# 41042

Аренда

3.500 €

16 € / кв.м.

thumb

Магазин - 215 кв.м.

Irakleio Kritis, Pateles, N. Irakleiou

ενοικιάζεται ημιτελές κτίριο, σε 2 επίπεδα συνολικού εμβαδού 215τμ. Αποτελείται από ισόγειο 120τμ και 1ο όροφο 95τμ. Δυνατότητα να μισθωθεί ξεχωριστά το ισόγειο 2000 ευρώ (...)

3.500 €

16 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 215 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 5621625

Продажа

15.000 €

21 € / кв.м.

thumb

Участок - 700 кв.м.

Oropedio Lasithiou, Psuchro, N. Lasithiou

ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ δύο γειτονικά οικόπεδα, εντός οικισμού, 428τμ και 272τμ, με προσόψη σε επαρχιακή οδό 32μ. άρτια και οικοδομήσιμα με κάλυψη 60% ΄δόμηση 240τμ (...)

15.000 €

21 € / кв.м.

Спальни: 0 Площадь: 700 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 41039

Аренда

550 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 60 кв.м.

Irakleio Kritis, Estauromenos, N. Irakleiou