Полностью

Результаты поиска

Аренда

300 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 32 кв.м.

Irakleio Kritis, Atsalenio, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

ενοικιάζεται δίχωρη επιπλωμένη γκαρσονιέρα, 32τμ, με αυλή, κλιματισμό τηλ (...)

300 €

9 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 32 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 4713270

Аренда

500 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 55 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

επιπλωμένο μεγάλο δυάρι, 55τμ, ισόγειο, βήματα από το κέντρο της πόλης. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση και κλιματισμό. τηλ (...)

500 €

9 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 55 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713267

Аренда

1.500 €

19 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Goubes, Batheianos Kampos, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Το διαμέρισμα είναι ένα ολοκαίνουργιο artistic διαμέρισμα, ισόγειο σε μια όμορφη καινούργια μονοκατοικία (μεζονέτα) σε λόφο, 500 μέτρα από τη θάλασσα στο Κοκκίνη Χάνι, 12 (...)

1.500 €

19 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 4713266

Продажа

250.000 €

1.812 € / кв.м.

thumb

Квартира - 138 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

οροφοδιαμέρισμα 138 τ.μ. καλοδιατηρημένης πολυκατοικίας στον 2ο όροφο, σε ήσυχη γειτονιά του Μασταμπά. Με δυνατότητα χρηματοδότησης από το πρόγραμμα “Σπίτι μου (...)

250.000 €

1.812 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 138 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 563946

Аренда

1.000 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Mallia, Malia, N. Irakleiou

Ένα πρόσφατα ανακαινισμένο διαμέρισμα, περιτριγυρισμένο από τη φύση, κοντά στις κορυφαίες παραλίες της Μάλιας καθώς και στο ορεινό τοπίο στο φόντο, και (...)

1.000 €

10 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Текущее

# 4713264

Аренда

330 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 31 кв.м.

Goubes, Kato Goubes, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται studio / γκαρσονιέρα μονοχωρο , 31 τ.μ. στην περιοχή "Γούβες, Κάτω Γούβες", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. εχει (...)

330 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 31 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 28105

Аренда

1.500 €

19 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Irakleio Kritis, Poros, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται σύγχρονο και πολυτελές διαμέρισμα 80τμ, 2ου ορόφου το οποίο είναι πλήρως επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο. Αποτελείται από σαλοκουζινα, 2 (...)

1.500 €

19 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Текущее

# 4713259

Аренда

900 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 112 кв.м.

Irakleio Kritis, Chanioporta, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ 112 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, ΤΑΛΩΣ", στον 2ο όροφο χωρις ασανσερ ( ανετη προσβαση ), επιπλωμενο και εξοπλισμενο (...)

900 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 112 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 1449

Продажа

1.550.000 €

2.778 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 558 кв.м.

Penteli, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Πωλούνται διαμερίσματα ισογείου, 1ου και 2ου ορόφου, πολυτελή με πισίνα, συνολικού εμβαδόν 558 τ.μ. στην περιοχή "Πεντέλη, Κέντρο". Το ισόγειο 180τμ διαθέτει 2 (...)

1.550.000 €

2.778 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 558 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 01039

Продажа

550.000 €

2.910 € / кв.м.

thumb

Квартира - 189 кв.м.

Penteli, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Πωλείται πολυτελές διαμέρισμα με πισίνα, 189 τ.μ. στην περιοχή "Πεντέλη, Κέντρο", στο 2ο όροφο. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια , σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Επιπρόσθετα (...)

550.000 €

2.910 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 189 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 01038

Аренда

900 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 76 кв.м.

Nea Penteli, Athina - Boreia Proastia

Ισόγειο διαμέρισμα, επιπλωμένο, με ανεξάρτητη είσοδο και κήπο. Διαθέτει: • 2 υπνοδωμάτια • Ξεχωριστή κουζίνα με ηλεκτρικές συσκευές • Τζάκι • Ηλιακό θερμοσίφωνα (...)

900 €

12 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 76 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 01036

Аренда

450 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 60 кв.м.

Kastelli, Askoi, N. Irakleiou

Ενοικιάζονται στους Ασκούς Ηρακλείου Κρήτης , τα οποία είναι πλήρως επιπλωμένα και ηλεκτρικά εξοπλισμένα.νερο, ρευμα Τιμή ευρώ το καθένα. Για περισσότερα (...)

450 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 60 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713236

Аренда

700 €

8 € / кв.м.

thumb

Хозяйственный объект - 92 кв.м.

Irakleio Kritis, Estauromenos, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κτίριο επαγγελματικών χώρων, 92 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Εσταυρωμένος" Αποτελείται από 1 μεγάλο χώρο, και μπάνιο. Η ενεργειακή κλάση του (...)

700 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 92 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 1423

Продажа

530.000 €

1.432 € / кв.м.

thumb

ΒΟΥΤΕΣ (λίγο μετά τον οικισμό) Πωλείται κτίριο συνολικο΄ύ εμβαδού 370 τμ, σε 900τμ οικόπεδο Smart House Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 57, Ηράκλειο, Ελλάδα http://smartbrokers.gr/el (...)

530.000 €

1.432 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 370 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713231

Продажа

120.000 €

132 € / кв.м.

thumb

Участок - 908 кв.м.

Agia Barbara, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται οικόπεδο, 908 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Βαρβάρα, Κέντρο" ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΜΟΙΡΩΝ . ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΦΙΛΕΤΟ Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 908τ.μ. Το (...)

120.000 €

132 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 908 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 7088

Продажа

280.000 €

2.000 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 140 кв.м.

Kamatero, Agia Triada, Athina - Dutika Proastia

ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ 1ου ΟΡΟΦΟΥ ΔΙΑΜΠΕΡΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ, ΠΟΡΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ, ΘΥΡΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΣΙΤΕΣ, ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΖΙΝΑ (...)

280.000 €

2.000 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 140 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 0985

Продажа

22.000 €

7 € / кв.м.

thumb

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 3 ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΑ ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΑΡΧΑΝΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΑΠΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ 3 ΣΤΡΕΜΜΑΤΩΝ ,ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΝΕΡΟ. 1,2 (...)

22.000 €

7 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 3000 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 56131359

Аренда

450 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 50 кв.м.

Gazi, Lugaria, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται δίχωρο διαμέρισμα στην περιοχή Λυγαριά Θησέα. Είναι ισόγειο με 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο,σαλόνι, κουζίνα, air condition, ηλιακό, μπάρμπεκιου,πλήρες επιπλωμένο. (...)

450 €

9 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 50 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 4713223

Аренда

1.800 €

14 € / кв.м.

thumb

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

Ενοικιάζεται μεζονέτα στην περιοχή Αμμούδι Θησέα 3 υπνοδωμάτια 3 μπάνια το ένα με υδρομασάζ, κουζίνα, σαλόνι, τραπεζαρία, κεντρική θέρμανση , τζάκι, air condition, (...)

1.800 €

14 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 125 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713222

Аренда

800 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира - 52 кв.м.

Irakleio Kritis, Xeropotamos, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πολυτελες πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 52 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Ξεροπόταμος", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 2019. Αποτελείται από 1 (...)