Полностью

Результаты поиска

Аренда

1.550 €

11 € / кв.м.

thumb

Магазин - 135 кв.м.

Irakleio Kritis, Atsalenio, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

κοντά στον κόμβο Παπαναστασίου, κατάστημα, πρώην παιδότοπος 135τμ, ισογείου, με ράμπα, τριφασικό ρεύμα, με εύκολο πάρκινγκ στην ευρύτερη περιοχή. δίνεται και το (...)

1.550 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 135 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 4713297

Аренда

800 €

8 € / кв.м.

thumb

Магазин - 100 кв.м.

Moires, Kentro, N. Irakleiou

επαγγελματικός χώρος, άριστη κατάσταση, 100τμ, ισογείου, ανακαίνιση 2020, τριφασικό ρεύμα, πετρόκτιστος, δομημένη καλωδίωση, ηλ. εξοπλισμένος, κλιματισμός, πατάρι, (...)

800 €

8 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 100 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 4713296

Аренда

850 €

4 € / кв.м.

thumb

Магазин - 200 кв.м.

Gazi, Ano Kalesia, N. Irakleiou

αυτόνομος επαγγελματικός χώρος 100 τ.μ. με αντίστοιχο υπόγειο 100τμ, κατάλληλος για κάθε επαγγελματική δραστηριότητα (γραφεία, έκθεση, αποθήκη, εστιατόριο, βιοτεχνία (...)

850 €

4 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 200 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 4713295

Аренда

350 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 37 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis Chostos, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διχωρο επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 37 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης Χωστός", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

350 €

9 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 37 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 7393

Аренда

750 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 90 кв.м.

Ilion, Micheli, Athina - Dutika Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Οροφοδιαμέρισμα ισόγειο,σύνορα Πετρούπολη-Ίλιον, διαμπερές, ηλιακός, πόρτα ασφαλείας,air condition ,με αποθήκη, πατάρι,χωρίς κοινόχρηστα, με κήπο 150 τ.μ, δίπλα σε πάρκο (...)

750 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 90 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 01491

Аренда

750 €

15 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 50 кв.м.

Aigaleo, Neo Aigaleo, Athina - Dutika Proastia

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

ΝΕΟΔΜΗΤΗ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ 50τμ 3ου Ορόφου Κατασκευής του 2025, 2 Μπάνια, Άριστη Κατάσταση, ΘΕΡΜΟΠΡΟΣΟΨΗ 10cm, Ηλιακός, Κλιματισμός, Πόρτα ασφαλείας, Θερμομονωτικά και (...)

750 €

15 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 50 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Текущее

# 01490

Продажа

129.000 €

492 € / кв.м.

thumb

Участок - 262 кв.м.

Mallia, Stalida, N. Irakleiou

Σταλίδα – Οικόπεδο 261,63 τ.μ. | Δόμηση 157 τ.μ. | 350 μ. από την παραλία Πωλείται οικόπεδο 261,63 τ.μ. εντός οικισμού (Π.Ε. 6 – Τομέας ΙΙΙ), άρτιο και οικοδομήσιμο, με συντελεστή (...)

129.000 €

492 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 262 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 4713293

Продажа

150.000 €

30 € / кв.м.

thumb

Участок - 5000 кв.м.

Goubes, Elia, N. Irakleiou

Πωλείται οικόπεδο, 5 στρεμματα στην περιοχή "Γούβες, Ελιά" Τιμή πώλησης: 150.000€. Διαθέσιμο από τις: 08/12/2025. Κωδικός ακινήτου: 01488 Για περισσότερα ακίνητα (...)

150.000 €

30 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 5000 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 01488

Аренда

500 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 52 кв.м.

Gazi, Ammoudara, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 52 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Αμμουδάρα", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

500 €

10 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 52 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29912

Аренда

500 €

26 € / кв.м.

thumb

Магазин - 19 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 19 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο- ΒΑΛΙΔΕ ΤΖΑΜΙ", στο ισόγειο, βρίσκεται στην πρόσοψη ενός ιδιαίτερου αρχιτεκτονικού σχεδιασμού (...)

500 €

26 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 19 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 7387

Аренда

2.100 €

16 € / кв.м.

thumb

Квартира - 130 кв.м.

Kifisia, Zirineio, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Η κατοικία βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της Κηφισιάς , ειναι σε μια ήσυχη γειτονιά με πολλά δέντρα. Βρίσκεται 300 μέτρα από το δάσος Συγγρού και 150 μέτρα (...)

2.100 €

16 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 130 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 01479

Продажа

320.000 €

3.200 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Palaio Faliro, Floisbos, Athina - Notia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

This is a newly renovated apartment. The plumbing and electrical circuits have been completely renovated. The total area is 100 square meters. It is divided into two separate small apartments and used as airbnb. It has just started operating and the business is very good. Για (...)

320.000 €

3.200 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 100 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Природный газ

# 01473

Аренда

550 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 55 кв.м.

Gazi, Agia Marina, N. Irakleiou

εξαιρετικό δύαρι προς ενοικίαση στο Τσαλικάκι. Αποτελείται από ενιαίο χώρο σαλοκουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο, μπάνιο, βεράντα, αυτόνομη , ηλιακό, κλιματισμό, διπλά τζάμια (...)

550 €

10 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 55 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564061

Аренда

350 €

16 € / кв.м.

thumb

Ενοικιάζεται studio / γκαρσονιέρα, 22 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Ροδιά", στο ισόγειο -Μέσα στο χωριό. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. ηλιακός και (...)

350 €

16 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 22 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 7385

Аренда

750 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира - 50 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

ανακαινισμένο επιπλωμένο δύαρι, 50τμ, στον 4ο όροφο, με ασανσερ, στην καρδιά της πόλης τηλ (...)

750 €

15 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 50 кв.м. Этаж: 4 Теплоноситель: Текущее

# 564059

Аренда

800 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Nikaia, Agios Ioannis Chrusostomos, Proastia Peiraia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται ένα πραγματικά εντυπωσιακό ρετιρέ 100 τ.μ. στη Νίκαια, σε απόσταση 700 μ. από το Μετρό Νίκαιας (10 λεπτά περπάτημα). Πλήρως ανακαινισμένο, διαμπερές, (...)

800 €

8 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Диз.топливо

# 01471

Аренда

530 €

5 € / кв.м.

thumb

Квартира - 110 кв.м.

Chaidari, Agia Grigorousa, Athina - Dutika Proastia

Ενοικιάζεται διαμέρισμα στο Χαιδάρι στην τοποθεσία Γρηγορούσα στα σύνορα με το Περιστέρι. Έχει ιδιωτική αυλή και αποτελείται από χωλ, σαλόνι, 2 υ/δ, τουαλέτα (...)

530 €

5 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 110 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 01469

Аренда

1.250 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 102 кв.м.

Marousi, Nea Filothei, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Υπερυψωμένο ισόγειο, 102τ.μ., σαλόνι, 2 υπνοδωμάτια με παρκέ, 1 μπάνιο, 1 WC, κουζίνα, μεγάλο χολ. Τρίφατσο, Περιμετρικό μπαλκόνι με θέα στον κήπο. Φωτεινό. Κοντά στα (...)

1.250 €

12 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 102 кв.м. Этаж: Мезонин Теплоноситель: Ничего

# 01461

Аренда

900 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 95 кв.м.

Nea Ionia, Inepoli, Athina - Dutika Proastia

Οροφοδιαμέρισμα 1ου οροφου σε διπλοκατοικία, πλήρως ανακαινισμένο το καλοκαίρι του 2023. Διαμπερές φωτεινό με απεριόριστη θέα και μεγάλη βεράντα. Αυτόνομη ψύξη και (...)

900 €

9 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 95 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 01448

Аренда

600 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 52 кв.м.

Goubes, Karteros, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 52 τ.μ. στην περιοχή "Γούβες, Καρτερός", στον 2ο όροφο ,πλήρως ανακαινισμένο Αποτελείται από 1δωμάτιο και μπάνιο. (...)

600 €

12 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 52 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Текущее

# 73124

Аренда

1.100 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 106 кв.м.

Palaio Faliro, Edem, Athina - Notia Proastia

Παλαιό Φάληρο: Πρόκειται για ένα διαμέρισμα 106 τ.μ., στον 1ο όροφο. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο, 1 WC, 1 κουζίνα και φωτεινό σαλόνι. Η κουζίνα είναι πλήρως (...)

1.100 €

10 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 106 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 01444

Продажа

88.000 €

484 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 182 кв.м.

Oropedio Lasithiou, Tzermiado, N. Lasithiou

Πωλείται μονοκατοικία, 182 τ.μ. στην περιοχή "Οροπέδιο Λασιθίου, Τζερμιάδο" Είναι διαρρυθμισμένη σε 2 επίπεδα. Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Η. ευάερο και (...)

88.000 €

484 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 182 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 7402

Аренда

500 €

17 € / кв.м.

thumb

Квартира - 30 кв.м.

Nea Smurni, Kentro, Athina - Notia Proastia

ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ .ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΣΤΑΣΗ ΤΡΑΜ , ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ ,ΗΣΥΧΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ (...)

500 €

17 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 30 кв.м. Этаж: Мезонин Теплоноситель: Диз.топливо

# 01433

Продажа

200.000 €

2.326 € / кв.м.

thumb

Квартира - 86 кв.м.

Nea Smurni, Kentro, Athina - Notia Proastia

Βρισκεταί κοντά στη πλατεία και στο πάρκο αλλά σε ήσυχο, φαρδυ δρόμο με δέντρα. Είναι προσόψεως, διαμπερές με αλουμινένια κουφώματα. Για περισσότερα ακίνητα (...)

200.000 €

2.326 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 86 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 01429

Аренда

1.400 €

16 € / кв.м.

thumb

Квартира - 85 кв.м.

Palaio Faliro, Kentro, Athina - Notia Proastia

Άνετο και μοντέρνο σπίτι κοντά στη θάλασσα. Ευρύχωρο διαμέρισμα στο όμορφο Παλαιό Φαληρο, μόλις 5 χλμ. από την Ακρόπολη και 1,5 χλμ. από την mαρίνα Φλοίσβου. Υπαρχει (...)

1.400 €

16 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 85 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 01420