Полностью

Результаты поиска

Аренда

950 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира - 72 кв.м.

Alimos, Ekteloniston - Eforiakon, Athina - Notia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Διαμπερές ισόγειο διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια, ενιαίος χώρος κουζίνα - σαλόνι και εσωτερική αποθήκη. Το διαμέρισμα είναι πλήρως ανακαινισμένο το 2026. Όλα τα (...)

950 €

13 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 72 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014295

Аренда

600 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 56 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμέρισμα, 3αρι 56 τ.μ. + 8 τμ εξωτερικοι χωροι ,στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

600 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 56 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 29949

Продажа

220.000 €

1.019 € / кв.м.

thumb

Квартира - 216 кв.м.

Irakleio Kritis, Dafnes, N. Irakleiou

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

ΔΑΦΝΕΣ πλατεία Αγία Ζώνης, πωλείται 2όροφο 216τμ εκ των οποίων τα 40τμ του ισογείου είναι επαγγελματική στέγη με επαγγελματικό ρολόι ΔΕΗ και εξαερισμο. Με εσωτερική (...)

220.000 €

1.019 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 216 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713374

Аренда

850 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 106 кв.м.

Aigaleo, Ierapoli, Athina - Dutika Proastia

Ενοικιάζεται οροφοδιαμέρισμα 106 τ.μ., 2ου ορόφου στο Αιγάλεω Αττικής. Αποτελείται από 2 Υ/Δ, ενιαίο σαλόνι τραπεζαρία, χωλ, ευρύχωρη κουζίνα,μπάνιο με μπανιέρα, (...)

850 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 106 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Ничего

# 014294

Аренда

900 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 128 кв.м.

Galatsi, Peribolia, Athina - Dutika Proastia

Ενοικιάζεται ευρύχωρο, φωτεινό και φρεσκοβαμμένο διαμέρισμα 128 τ.μ., στον 6ο όροφο πολυκατοικίας του 1970 στο Γαλάτσι, με υπέροχη πανοραμική θέα και άμεση πρόσβαση σε (...)

900 €

7 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 128 кв.м. Этаж: 6 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014293

Аренда

950 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира - 64 кв.м.

Galatsi, Kritika, Athina - Dutika Proastia

Νεόδμητο 2025 64 τ.μ. τρίτος όροφος διαμπερές 2 δωμάτια ηλιακός πόρτα ασφαλείας αποθήκη ένα πάρκινγκ ατομική θέρμανση φυσικού αέριο Κοντά σε μετρό βεΐκου Για (...)

950 €

15 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 64 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Природный газ

# 014292

Аренда

780 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 70 кв.м.

Melissia, Ano Melissia, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Άνω Μελισσια Όριο Κηφισιάς-Νέας Πεντέλης, 70 τ. μ. Εισογειο με 1 υ/δ ενιαια κουζίνα σαλόνι, μπάνιο και εσωτερική αποθήκη με άμεση πρόσβαση στον κήπο . Πλήρως (...)

780 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 70 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014291

Продажа

49.000 €

288 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 170 кв.м.

Kastelli, Agia Paraskeui, N. Irakleiou

Πωλείται μονοκατοικία, 170 τ.μ. στην περιοχή "Καστέλλι, Αγία Παρασκευή" Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου (...)

49.000 €

288 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 170 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 72460

Аренда

450 €

14 € / кв.м.

thumb

Квартира - 32 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διχωρο διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 32 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ΙΣΟΓΕΙΟ κατασκευής του 2025. Αποτελείται (...)

450 €

14 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 32 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 72489

Аренда

700 €

6 € / кв.м.

thumb

Квартира - 110 кв.м.

Irakleio Kritis, Mesampelies, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 110 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Μεσαμπελιές", στον 2ο όροφο. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

700 €

6 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 110 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Текущее

# 564138

Продажа

370.000 €

3.394 € / кв.м.

thumb

Квартира - 109 кв.м.

Irakleio Kritis, Atsalenio, N. Irakleiou

Υπο κατασκευή διαμέρισμα 1ου ορόφου που περιλαμβάνει: • Αυτόνομη αντλία θερμότητας με fan coil για θέρμανση/ψύξη • Αποθήκη στο υπόγειο • Θέση στάθμευσης με υποδομή (...)

370.000 €

3.394 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 109 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 4713370

Продажа

208.000 €

3.467 € / кв.м.

thumb

Квартира - 60 кв.м.

Irakleio Kritis, Atsalenio, N. Irakleiou

Υπο κατασκευή διαμέρισμα Γ' ορόφου που περιλαμβάνει: • Αυτόνομη αντλία θερμότητας με fan coil για θέρμανση/ψύξη • Αποθήκη στο υπόγειο • Θέση στάθμευσης με υποδομή (...)

208.000 €

3.467 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 60 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 4713369

Аренда

5.000 €

13 € / кв.м.

thumb

Вилла - 400 кв.м.

Goubes, Skoteino, N. Irakleiou

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 6 - WC: 0

Ενοικιάζεται πολυτελής βίλα με πισίνα, γυμναστήριο τζάκι και τζακούζι στο Σκοτεινό στις Γουβες Ηράκλειου. Είναι πλήρως επιπλωμένη και ηλεκτρικά εξοπλισμένη ενώ (...)

5.000 €

13 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 400 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 4713367

Аренда

1.200 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 162 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

ΟΡΟΦΟΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕ ΤΡΙΑ Υ/Δ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΑΛΟΤΡΑΠΕΖΑΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΠΑΝΙΟ WC ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΠΟΘΗΚΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΗΛΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑ Για περισσότερα (...)

1.200 €

7 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 162 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564131

Аренда

650 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 85 кв.м.

Galatsi, Alsos Beikou, Athina - Dutika Proastia

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 85 τ.μ. στην περιοχή "Γαλάτσι, Άλσος Βεΐκου", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1979. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, (...)

650 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 85 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014281

Аренда

1.200 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 110 кв.м.

Agia Paraskeui, Stauros, Athina - Boreia Proastia

Διαμπερές οροφοδιαμέρισμα , επιπλωμένο με 3 υπνοδωμάτια ,μεγάλο σαλόνι και κουζίνα με πάσο, μεγάλες βεράντες περιμετρικά και σε ήσυχο δρόμο κοντά σε Deree - Pierce & (...)

1.200 €

11 € / кв.м.

# 014280

Аренда

750 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 63 кв.м.

Marousi, Anabruta, Athina - Boreia Proastia

Όροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου σε τριόροφη πολυκατοικία. Βεράντες μπροστά και πίσω, αποθήκη Το σπίτι παραδίδεται χωρίς έπιπλα, αλλά με τις εξής ηλεκτρικές συσκευές: (...)

750 €

12 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 63 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Тепловой аккумулятор

# 014279

Аренда

950 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 83 кв.м.

Kifisia, Profitis Ilias, Athina - Boreia Proastia

Ενοικιάζεται ισογειο διαμέρισμα 83τμ , Αποτελείται 2 υπνοδωμάτια ,σαλονι, κουζίνα. Ανακαινιση 2025. Διαθετει αυτόνομη θερμανση πετρελαίου ,πατώματα πλακάκι ,ξύλο, (...)

950 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 83 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 017277

Аренда

2.950 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 330 кв.м.

Chalandri, Poludroso, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 2 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

Ενοικιάζεται μονοκατοικία 330 τ.μ. στο Πολύδροσο Χαλανδρίου, σε μια ήσυχη και προσεγμένη γειτονιά, πολύ κοντά στην Αττική Οδό. Η κατοικία κατασκευάστηκε το 1996 και (...)

2.950 €

9 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 330 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014276

Аренда

550 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 54 кв.м.

Aigaleo, Ntamarakia, Athina - Dutika Proastia

Υπερυψωμένο ισόγειο, ιδανικό για φοιτητική κατοικία, επιπλωμένο πλήρως, χωρίς κοινόχρηστα, αυτόνομη θέρμανση, εσωτερική δική του αυλή. Απέχει 2 χιλιόμετρα από τις (...)

550 €

10 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 54 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014271

Аренда

600 €

8 € / кв.м.

thumb

50μ από την παραλία, μεζονέτα πλήρως επιπλωμένη, πλήρως ηλεκτρικά εξοπλισμένη. Ενιαίος χώρος, 2 υ/δ, μπάνιο & 1 w/c, a/c σε όλα τα δωμάτια, ανεξάρτητο ρολόι ρεύματος & (...)

600 €

8 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 924

Аренда

800 €

19 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 42 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται επιπλωμένη ΜΟΝΟΧΩΡΗ ΓΚΑΡΣΟΝΙΕΡΑ , 42 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ημιυπόγειο, κατασκευής του 2024. ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Αποτελείται (...)

800 €

19 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 42 кв.м. Этаж: Полуподвальный этаж Теплоноситель: Ничего

# 71464

Аренда

400 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 38 кв.м.

Gazi, Agia Marina, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται studio , 38 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι,Τσαλικακι", στον 1ο όροφο Αποτελείται από δωμάτιο και μπάνιο. Διαθέτει κλιματισμό. Έχει κουφώματα αλουμινίου και (...)

400 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 38 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 71463

Продажа

666.400 €

4.900 € / кв.м.

thumb

Квартира - 136 кв.м.

Marousi, Nea Filothei, Athina - Boreia Proastia

Το ανανεωμένο και ταχύτατα αναπτυσσόμενο Μαρούσι αναδεικνύεται σε κορυφαίο work & lifestyle hub της Αθήνας, συγκεντρώνοντας το ενδιαφέρον επαγγελματιών, οικογενειών και (...)

666.400 €

4.900 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 136 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 014266

Продажа

686.000 €

4.900 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 140 кв.м.

Marousi, Nea Filothei, Athina - Boreia Proastia

686.000 €

4.900 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 140 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 014265