Полностью

Результаты поиска

Продажа

225.000 €

2.320 € / кв.м.

thumb

Квартира - 97 кв.м.

Chalandri, Sidera Chalandriou, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 97 τ.μ. στην περιοχή "Χαλάνδρι, Σίδερα Χαλανδρίου", στον 2ο όροφο, κατασκευής του 1972. Αποτελείται από 2 (...)

225.000 €

2.320 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 97 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014341

Аренда

900 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 84 кв.м.

Chalandri, Sidera Chalandriou, Athina - Boreia Proastia

84 τ.μ. 3ου ορόφου, έχει 2 υπνοδωμάτια, 1 λουτρό, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι, 1 τραπεζαρία, 1 πατάρι, 1 πόρτα ασφαλείας, 1 κλιματιστικό inverter στο ένα υπνοδωμάτιο και 1 στο σαλόνι, (...)

900 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 84 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014340

Продажа

210.000 €

2.500 € / кв.м.

thumb

Квартира - 84 кв.м.

Chalandri, Sidera Chalandriou, Athina - Boreia Proastia

210.000 €

2.500 € / кв.м.

# 014339

Аренда

2.300 €

27 € / кв.м.

thumb

Квартира - 85 кв.м.

Kifisia, Politeia, Athina - Boreia Proastia

Ενοικιάζεται κομψό, πλήρως επιπλωμένο και πλήρως εξοπλισμένο διαμέρισμα σε ήσυχη και προνομιακή περιοχή στο Κεφαλάρι, με εύκολη πρόσβαση και άνετη στάθμευση στη (...)

2.300 €

27 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 85 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Текущее

# 014335

Аренда

2.200 €

18 € / кв.м.

thumb

Квартира - 125 кв.м.

Chalandri, Ethnos, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται νεόδμητο διαμέρισμα/μεζονέτα 125 τ.μ., Α’ και Β’ ορόφου, με όμορφη θέα, σε εξαιρετική τοποθεσία, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Μετρό Δουκίσσης (...)

2.200 €

18 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 125 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 014334

Аренда

1.450 €

14 € / кв.м.

thumb

Квартира - 105 кв.м.

Chalandri, Patima, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Διαμέρισμα προς ενοικίαση: γωνιακό, διαμπερές, δίφατσο, φωτεινό, ευάερο, έτος κατασκευής 2002, εξαιρετικής κατάστασης στον 2ο όροφο, σε διόροφη πολυκατοικία στην (...)

1.450 €

14 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 105 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Природный газ

# 014333

Аренда

2.200 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 180 кв.м.

Gazi, Lugaria, N. Irakleiou

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 4 - WC: 0

Στους εξωτερικούς χώρους θα απολαύσετε πισίνα, μπάρμπεκιου και μεγάλες βεράντες με μοναδική πανοραμική θέα στη θάλασσα — ιδανικό περιβάλλον για χαλάρωση και (...)

2.200 €

12 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 180 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Дерево

# 47133107

Аренда

420 €

6 € / кв.м.

thumb

Квартира - 68 кв.м.

Mallia, Mochos, N. Irakleiou

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

2άρι, ανακαινισμένο, 68τμ, ισογείου, 1 υ/δ, 1 μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, ανακαίνιση 2025 , αποθήκη, αυλή, βεράντα, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, ηλ. εξοπλισμένο, ηλιακός (...)

420 €

6 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 68 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 564186

Продажа

700.000 €

3.804 € / кв.м.

thumb

Квартира - 184 кв.м.

Chalandri, Poludroso, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 184 τ.μ. στην περιοχή "Χαλάνδρι, Πολύδροσο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1983 και ανακαινισμένο το 2023. Αποτελείται από 3 (...)

700.000 €

3.804 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 184 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 014331

Аренда

800 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 70 кв.м.

Mallia, Stalida, N. Irakleiou

Μονοκατοικία στην αρχή του επαρχιακού δρόμου, 40 μέτρα πάνω από την βραχώδη ακτή, που καταλήγει στην μεγάλη παραλία της Σταλίδας. Ευήλιο, ευάερο, με πράσινο γύρω του (...)

800 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 70 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Текущее

# 4713399

Продажа

115.000 €

605 € / кв.м.

thumb

Квартира - 190 кв.м.

Archanes, Epano Archanes, N. Irakleiou

Στο κέντρο τον Αρχανών, κάτω όροφος πετρόχτιστο - Πρωτος όροφος από μπετά. Χρήζει ανακαίνισης. Smart House Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 57, Ηράκλειο, Ελλάδα (...)

115.000 €

605 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 190 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 564183

Продажа

320.000 €

2.000 € / кв.м.

thumb

Квартира - 160 кв.м.

Gazi, Ano Kalesia, N. Irakleiou

Πωλείται μεζονέτα 160 τ.μ. σε προνομιακό οικόπεδο 595 τ.μ., σε μια από τις πιο ήσυχες και αναπτυσσόμενες περιοχές του Γαζίου, στα Άνω Καλέσια. Ένα ακίνητο που συνδυάζει (...)

320.000 €

2.000 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 160 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713398

Продажа

640.000 €

4.000 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 160 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Το συγκρότημα αποτελείται από 4 ανεξάρτητα studios των 40 τ.μ. ιδανικά διαμορφωμένα για βραχυχρόνια μίσθωση, χωμένα ανάμεσα στα γοητευτικά, πέτρινα σοκάκια της Παλιάς (...)

640.000 €

4.000 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 160 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 4713397

Аренда

400 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 42 кв.м.

Irakleio Kritis, Pateles, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 42 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Πατέλες", στο ημιυπόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

400 €

10 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 42 кв.м. Этаж: Полуподвальный этаж Теплоноситель: Текущее

# 72506

Аренда

460 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 35 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 35 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 2ο όροφο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

460 €

13 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 35 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Текущее

# 72505

Аренда

1.000 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 102 кв.м.

Chersonisos, Limenas Chersonisou, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμερισμα ,102 τ.μ. στην περιοχή "Χερσόνησος, Λιμένας Χερσονήσου" Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. , Μεγάλη βεράντα , (...)

1.000 €

10 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 102 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 72501

Продажа

380.000 €

3.800 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 100 кв.м.

Irakleio Kritis, Mesampelies, N. Irakleiou

πωλείται μοναδική Α+ μεζονέτα με πισίνα, σε νεόδμητο κτίριο υψηλών προδιαγραφών σε εξαιρετική γειτονιά, στις Μεσαμπελίες. Στο ισόγειο συναντάμε τον άνετο ενιαίο (...)

380.000 €

3.800 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 100 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713392

Аренда

1.250 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 145 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 145 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 3 (...)

1.250 €

9 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 145 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 564177

Аренда

850 €

13 € / кв.м.

thumb

Квартира - 65 кв.м.

Agia Paraskeui, Nea Zoi, Athina - Boreia Proastia

Εξαιρετικό, φωτεινό διαμέρισμα Α΄ ορόφου, προσόψεως, 65 τ.μ., σε ήσυχη και καταπράσινη περιοχή της Αγίας Παρασκευής (περιοχή Δημόκριτος- ΤΣΑΚΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ). Το (...)

850 €

13 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 65 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 014329

Аренда

1.200 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 130 кв.м.

Agia Paraskeui, Agios Ioannis, Athina - Boreia Proastia

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 130 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Παρασκευή, Άγιος Ιωάννης", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1994. Αποτελείται από 3 (...)

1.200 €

9 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 130 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 014328

Аренда

1.500 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Chalandri, Kato Chalandri, Athina - Boreia Proastia

Πολυτελές διαμέρισμα 1ου ορόφου πλήρως εξοπλισμένο και επιπλωμένο σε ήσυχη και ασφαλή γειτονιά! Το διαμέρισμα είναι ευήλιο με θέα σε κήπο και τον Υμμητο ! Διαθέτει (...)

1.500 €

15 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014326

Аренда

2.500 €

15 € / кв.м.

thumb

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 3 - WC: 0

Πολυτελής μεζονέτα 165τμ στις Κάτω Γούβες , πάνω στην θάλασσα Έχει 3 υπνοδωμάτια ,3 λουτρά ,κήπο, θέση παρκινγκ . Πολυτελής επίπλωση και εξοπλισμός με συναγερμό και (...)

2.500 €

15 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 165 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713391

Аренда

1.100 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 100 кв.м.

Galatsi, Aktimones, Athina - Dutika Proastia

Διατίθεται εντυπωσιακό, φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 100 τ.μ. στον 2ο όροφο, κατασκευής 2009, σε μία από τις καλύτερες περιοχές του Γαλατσίου, μόλις λίγα λεπτά από (...)

1.100 €

11 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 100 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Природный газ

# 014317

Продажа

230.000 €

1.369 € / кв.м.

thumb

Квартира - 168 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 168 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 1962. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

230.000 €

1.369 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 168 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 4713390

Продажа

168.000 €

2.240 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 75 кв.м.

Irakleio Kritis, Kaminia, N. Irakleiou

μονοκατοικία, μεζονέτα, ανακαινισμένη, 75τμ, ισογείου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, αυτόνομη θέρμανση, κατασκευή 1965, ανακαίνιση 2023, γωνιακή, πετρόκτιστη, internet, βεράντα, δομημένη (...)

168.000 €

2.240 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 75 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 4713389