Полностью

Результаты поиска

Аренда

1.300 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 118 кв.м.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται ΠΟΛΥΤΕΛΕΣ 4ΑΡΙ οροφοδιαμέρισμα με ξύλινο πάτωμα ηλ. εξοπλισμένο 118τ.μ. στον 2ο όροφο με ασανσέρ. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ενιαίο χώρο (...)

1.300 €

11 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 118 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 29975

Аренда

1.250 €

10 € / кв.м.

thumb

Квартира - 125 кв.м.

Chalandri, Kato Chalandri, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Διαμέρισμα 125 τ.μ., Επιπλωμένο ή Οχι Α' ορόφου Κάτω Χαλάνδρι. Πλήρως ανακαινισμένο το 2003, φρεσκοβαμμένο. Αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, μπάνιο και WC. (...)

1.250 €

10 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 125 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 014364

Аренда

1.100 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 90 кв.м.

Chalandri, Rizareios, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται ισόγειο σπίτι σε ήσυχη και πλήρως οικιστική περιοχή. Αποτελείται από δύο ευρύχωρα υπνοδωμάτια με ξύλινα δάπεδα, άνετο και φωτεινό σαλόνι με τζάκι, (...)

1.100 €

12 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 90 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014363

Аренда

1.000 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 88 кв.м.

Irakleio, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 2 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Ενοικιάζεται για μακροχρόνια μίσθωση διαμέρισμα το οποίο βρίσκεται στο κέντρο του Ηρακλείου Αττικής πολύ κοντά από τον σταθμό "Ηράκλειο", κοντά στο Ολυμπιακό (...)

1.000 €

11 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 88 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Природный газ

# 014361

Аренда

4.500 €

13 € / кв.м.

thumb

Вилла - 335 кв.м.

Nea Eruthraia, Kastri, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 4 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 4 - WC: 0

ΒΙΛΑ ΣΤΟΛΙΔΙ 335 Τ.Μ, ΓΚΑΡΑΖ 65 Τ.Μ, ΘΕΑ, ΠΙΣΙΝΑ, ΗΣΥΧΙΑ, ΠΟΛΥ ΠΡΑΣΙΝΟ. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://smartbrokers.gr/el Smart House Λεωφόρος Εθνικής (...)

4.500 €

13 € / кв.м.

Спальни: 4 Площадь: 335 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014360

Аренда

1.200 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 130 кв.м.

Irakleio, Neo Irakleio, Athina - Boreia Proastia

Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 130 τ.μ. στον 1ο όροφο σύγχρονης τετραώροφης πολυκατοικίας στο Νέο Ηράκλειο. Η πολυκατοικία διαθέτει ανελκυστήρα. Το (...)

1.200 €

9 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 130 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Геотермальная энергия

# 014359

Аренда

1.000 €

6 € / кв.м.

thumb

Квартира - 178 кв.м.

Drosia, Athina - Boreia Proastia

ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΡΟΦΟΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - ΕΥΡΥΧΩΡΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ ΜΕ ΕΝΤΙΧΟΙΣΜΕΝΕΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ - ΜΕΓΑΛΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΚΑΘΙΣΤΙΚΟ - ΒΕΡΑΝΤΕΣ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ Για περισσότερα (...)

1.000 €

6 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 178 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014357

Аренда

1.800 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 165 кв.м.

Dionusos, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 3 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 2 - WC: 0

Η ανακαίνιση αναμένεται να έχει ολοκληρωθεί τέλη Απριλίου ενώ το εξωτερικό βάψιμο τέλη Μαΐου με αρχές Ιουνίου. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την (...)

1.800 €

11 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 165 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014355

Аренда

620 €

16 € / кв.м.

thumb

Квартира - 40 кв.м.

Dionusos, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Спальни: 1 - Гостиные: 1 - Кухни: 1 - Ванные комнаты: 1 - WC: 0

Περιοχή εφέδρων Εκάλης - Αναγέννηση Διονύσου, απεριόριστη θέα, γκαρσονιέρα - studio ενιαίου χώρου, με μπάνιο και κουζίνα σε ήσυχη περιοχή, καθώς το οικόπεδο βρίσκεται (...)

620 €

16 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 40 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014354

Продажа

70.000 €

127 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 550 кв.м.

Agia Barbara, Larani, N. Irakleiou

Πωλείται μονοκατοικία, 550 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Βαρβάρα, Λαράνι", κατασκευής του 1976. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Επιπρόσθετα υπάρχει (...)

70.000 €

127 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 550 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 47133120

Аренда

350 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 31 кв.м.

Irakleio Kritis, Xeropotamos, N. Irakleiou

(Περιοχή Γιόφυρο) Ενοικιάζεται καινούργια γκαρσονιέρα 31 τ.μ πλήρως ανακαινισμένη, ενεργειακής κλάσης Α+. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση, air condition και ηλιακό (...)

350 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 31 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 29968

Аренда

800 €

9 € / кв.м.

thumb

Квартира - 92 кв.м.

Agia Paraskeui, Stauros, Athina - Boreia Proastia

Ανακαινισμένο Διαμέρισμα 92 τ.μ. προς Ενοικίαση – Αγία Παρασκευή Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 92 τ.μ. ισογείου σε πολύ ήσυχο σημείο στην Αγία (...)

800 €

9 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 92 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Диз.топливо

# 014352

Аренда

1.200 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 109 кв.м.

Agia Paraskeui, Agios Ioannis, Athina - Boreia Proastia

Ευρύχωρο και φωτεινό διαμέρισμα 109 τ.μ. στον 1ο όροφο πολυκατοικίας στην Αγία Παρασκευή, σε ήσυχη και ασφαλή γειτονιά. Το διαμέρισμα διαθέτει 3 υπνοδωμάτια, άνετο (...)

1.200 €

11 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 109 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Диз.топливо

# 14349

Аренда

850 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира - 126 кв.м.

Galatsi, Lamprini, Athina - Dutika Proastia

Οροφοδιαμέρισμα 126 τμ στο δεύτερο όροφο. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ευρύχωρη κουζίνα, σαλόνοτραπεζαρία, μπάνιο και wc. Το σπίτι είναι φρεσκοβαμμένο μερικώς (...)

850 €

7 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 126 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Диз.топливо

# 014348

Продажа

249.000 €

5.188 € / кв.м.

thumb

Квартира - 48 кв.м.

Chalandri, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Η οικοδομή βρίσκεται σε άριστη κατάσταση και έχει βαφτεί πολύ πρόσφατα. Το διαμέρισμα έχει εμβαδόν 64τ.μ. (48τ.μ. εσωτερικά και 16τ.μ. στο μπαλκόνι) και βρίσκεται στον 2ο (...)

249.000 €

5.188 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 48 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Природный газ

# 014347

Продажа

650.000 €

4.276 € / кв.м.

thumb

Το συγκρότημα αποτελείται από 4 ανεξάρτητα studios των 38 τ.μ. + Αποθήκη στο υπόγειο για το καθ ένα, ιδανικά διαμορφωμένα για βραχυχρόνια μίσθωση, χωμένα ανάμεσα στα (...)

650.000 €

4.276 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 152 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Вентиляторный теплообменник

# 47133119

Продажа

150.000 €

1.154 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 130 кв.м.

Nikos Kazantzakis, Murtia, N. Irakleiou

πίσω από το Μουσείο Καζαντζάκης, πάνω σε κεντρικό δρόμο του χωριού, πωλείται μεζονέτα καινούργιας κατασκευής (2025) 130τμ, με 3 ύπνου, σαλόνι, τραπεζαρία, 2 τουαλέτες, (...)

150.000 €

1.154 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 130 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133118

Продажа

145.000 €

1.115 € / кв.м.

thumb

Двухэтажная квартира - 130 кв.м.

Nikos Kazantzakis, Murtia, N. Irakleiou

145.000 €

1.115 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 130 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 47133118

Продажа

160.000 €

1.649 € / кв.м.

thumb

Квартира - 97 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

σε καλή γειτονιά του Μασταμπά, πωλείται μεγάλο τριάρι διαμέρισμα, 97τμ, στον 3ο όροφο, με κουζίνα, μεγάλη σαλοτραπεζαρία, 2 υπνοδωμάτια, μπάνιο, ασανσερ, εύκολη (...)

160.000 €

1.649 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 97 кв.м. Этаж: 3 Теплоноситель: Ничего

# 564195

Аренда

220 €

11 € / кв.м.

thumb

Квартира - 20 кв.м.

Irakleio Kritis, Estauromenos, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 20 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Εσταυρωμένος", στον 1ο όροφο. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

220 €

11 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 20 кв.м. Этаж: 1 Теплоноситель: Ничего

# 564192

Аренда

450 €

12 € / кв.м.

thumb

Квартира - 38 кв.м.

Irakleio Kritis, Estauromenos, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό μερικώς επιπλωμένο διαμέρισμα, 38 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Εσταυρωμένος", στο ισόγειο, κατασκευής του 2003. Αποτελείται (...)

450 €

12 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 38 кв.м. Этаж: Первый этаж Теплоноситель: Ничего

# 564190

Продажа

900.000 €

1.406 € / кв.м.

thumb

Отдельный дом - 640 кв.м.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

διαμπερής μονοκατοικία, 140τμ, ημιώροφου ορόφου, 3 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, αυτόνομη θέρμανση, κατασκευή 1982, parking, αποθήκη, αυλή, βεράντα, ημιυπαίθριοι χώροι, κήπος, (...)

900.000 €

1.406 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 640 кв.м. Этаж: Мезонин Теплоноситель: Диз.топливо

# 47133116

Аренда

1.200 €

15 € / кв.м.

thumb

Квартира - 80 кв.м.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο λουξ διαμέρισμα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 2ο όροφο Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

1.200 €

15 € / кв.м.

Спальни: 2 Площадь: 80 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Ничего

# 72551

Аренда

900 €

8 € / кв.м.

thumb

Квартира - 112 кв.м.

Irakleio Kritis, Therissos, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται 4αρι διαμέρισμα, 112 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Θέρισσος", στον 2ο όροφο -Το διαμέρισμα δεν είναι επιπλωμένο. Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, (...)

900 €

8 € / кв.м.

Спальни: 3 Площадь: 112 кв.м. Этаж: 2 Теплоноситель: Ничего

# 72548

Аренда

260 €

7 € / кв.м.

thumb

Квартира-студия - 37 кв.м.

Irakleio Kritis, Boutes, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται ΔΙΧΩΡΗ γκαρσονιέρα, 37 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Βούτες", στον ημιόροφο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Νέα (...)

260 €

7 € / кв.м.

Спальни: 1 Площадь: 37 кв.м. Этаж: Мезонин Теплоноситель: Ничего

# 72546