Full

Search results

Sell

250.000 €

1.812 € / sq.m.

thumb

Apartment - 138 sq.m.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

οροφοδιαμέρισμα 138 τ.μ. καλοδιατηρημένης πολυκατοικίας στον 2ο όροφο, σε ήσυχη γειτονιά του Μασταμπά. Με δυνατότητα χρηματοδότησης από το πρόγραμμα “Σπίτι μου (...)

250.000 €

1.812 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 138 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 563946

Sell

150.000 €

3.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

2άρι, άριστη κατάσταση, 1ου ορόφου, 1 υ/δ, 1 μπάνιο, κλιματισμός, πλήρως ανακαινισμένο το 2023, internet, ασανσέρ, δομ. καλωδίωση, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, ηλ. εξοπλισμένο, (...)

150.000 €

3.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 50 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 4713255

Sell

1.550.000 €

2.778 € / sq.m.

thumb

Detached house - 558 sq.m.

Penteli, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλούνται διαμερίσματα ισογείου, 1ου και 2ου ορόφου, πολυτελή με πισίνα, συνολικού εμβαδόν 558 τ.μ. στην περιοχή "Πεντέλη, Κέντρο". Το ισόγειο 180τμ διαθέτει 2 (...)

1.550.000 €

2.778 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 558 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 01039

Sell

550.000 €

2.910 € / sq.m.

thumb

Apartment - 189 sq.m.

Penteli, Kentro, Athina - Boreia Proastia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

For sale is a luxurious apartment with a swimming pool, 189 sq.m. in the area of ​​"Penteli, Center", on the 2nd floor. It consists of 3 bedrooms, a living room, a kitchen, and a bathroom. In addition, there is a fireplace, a storage room, a garden and a parking space. It has autonomous (...)

550.000 €

2.910 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 189 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 01038

Sell

530.000 €

1.432 € / sq.m.

thumb

Apartment complex - 370 sq.m.

Irakleio Kritis, Boutes, N. Irakleiou

ΒΟΥΤΕΣ (λίγο μετά τον οικισμό) Πωλείται κτίριο συνολικο΄ύ εμβαδού 370 τμ, σε 900τμ οικόπεδο Smart House Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 57, Ηράκλειο, Ελλάδα http://smartbrokers.gr/el (...)

530.000 €

1.432 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 370 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 4713231

Sell

120.000 €

132 € / sq.m.

thumb

Plot - 908 sq.m.

Agia Barbara, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται οικόπεδο, 908 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Βαρβάρα, Κέντρο" ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -ΜΟΙΡΩΝ . ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΦΙΛΕΤΟ Το εμβαδόν του οικοπέδου ανέρχεται στα 908τ.μ. Το (...)

120.000 €

132 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 908 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 7088

Sell

280.000 €

2.000 € / sq.m.

thumb

Detached house - 140 sq.m.

Kamatero, Agia Triada, Athina - Dutika Proastia

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ 1ου ΟΡΟΦΟΥ ΔΙΑΜΠΕΡΗ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ, ΠΟΡΤΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ, ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ, ΘΥΡΟΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ ΜΕ ΣΙΤΕΣ, ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΟΥΖΙΝΑ (...)

280.000 €

2.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 140 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 0985

Sell

22.000 €

7 € / sq.m.

thumb

Rural land - 3000 sq.m.

Archanes, Kato Archanes, N. Irakleiou

ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ 3 ΑΓΡΟΤΕΜΑΧΙΑ ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ ΣΤΙΣ ΚΑΤΩ ΑΡΧΑΝΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΑΠΟ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟ ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΕΚΤΑΣΗΣ 3 ΣΤΡΕΜΜΑΤΩΝ ,ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΕ ΝΕΡΟ. 1,2 (...)

22.000 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 3000 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 56131359

Sell

80.000 €

800 € / sq.m.

thumb

Apartment - 100 sq.m.

Gazi, Linoperamata, N. Irakleiou

ΠΩΛΕΙΤΑΙ διαμέρισμα, 100 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης,ΛΙΝΟΠΕΡΑΜΑΤΑ, στον 2ο όροφο χωρίς μπαλκόνια. Τριπλοκατοικια. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

80.000 €

800 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 100 sq.m. Floor: 2 Heating medium: None

# 7299

Sell

225.000 €

3.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 75 sq.m.

Irakleio Kritis, Agia Aikaterini, N. Irakleiou

ΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -νταμάρια, 3άρι, υπό κατασκευή, οροφοδιαμέρισμα, 75τμ, 1ου ορόφου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, αυτόνομη θέρμανση, διαμπερές, θέα απεριόριστη, θάλασσα, parking, (...)

225.000 €

3.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 75 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 4713190

Sell

250.000 €

1.025 € / sq.m.

thumb

Building - 244 sq.m.

Archanes, Kato Archanes, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΑΡΧΑΝΕΣ ΚΑΤΩ πλησίον "Αναδρομές", σε πανοραμική θέα (δεξιά θάλασσα Καρτερός & αριστερά βουνό Γιούχτα) ημιτελής οικοδομή 2 αυτόνομων διαμερισμάτων 122τμ. έκαστο, με (...)

250.000 €

1.025 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 244 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4713180

Sell

13.000 €

22 € / sq.m.

thumb

Rural land - 584 sq.m.

Tumpaki, Pitsidia, N. Irakleiou

ΚΟΜΜΟΣ (θέση Σπανού κεφάλι, περιφέρεια Πιτσιδίων) επίπεδο αγροτεμάχιο 584τμ μη οικοδομήσιμο, κοντά σε δρόμο, σε περιοχή Ά αρχαιολογικής ζώνης, 250μ περίπου από την (...)

13.000 €

22 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 584 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 10033

Sell

100.000 €

1.111 € / sq.m.

thumb

Detached house - 90 sq.m.

Tulisos, Marathos, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 2 - Kitchens: 2 - Bathrooms: 2 - WC: 0

ΜΑΡΑΘΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ Υπερυψωμένη μονοκατοικία εμβαδού 90τμ σε οικόπεδο 544τμ, κατασκευής 1969, ανακαινισμένη το 2017, αποτελούμενη στο 1ο επίπεδο από χαμηλοτάβανη αποθήκη (...)

100.000 €

1.111 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 90 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 10032

Sell

185.000 €

2.056 € / sq.m.

thumb

Apartment - 90 sq.m.

Nea Chalkidona, Chrusallida, Athina - Dutika Proastia

ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - Διαμέρισμα 100τμ, 2 υ/δ, , 2ος οροφος, εξαιρετική κατάσταση, κατασκευή 1980, ανακαίνιση 2014, ενεργειακή κλάση Ε, σαλόνι, κουζίνα,2 μπάνια, , ήσυχο, διαμπερές, (...)

185.000 €

2.056 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 90 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 0894

Sell

45.000 €

391 € / sq.m.

thumb

Store - 115 sq.m.

Archanes, Epano Archanes, N. Irakleiou

Πωλείται κατάστημα, 115 τ.μ. στην περιοχή "Αρχάνες, Καλλονή", στον 1ο όροφο. Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση και μπορεί να διαμορφωθεί (...)

45.000 €

391 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 115 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 7147

Sell

85.000 €

1.214 € / sq.m.

thumb

Detached house - 70 sq.m.

Irakleio Kritis, Katsampas, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται παλαιά πετρόκτιστη κατοικία στην περιοχή κατσαμπα. Η κατοικία χρίζει εκτεταμένης ανακαίνισης. Το κτίσμα είναι 70 τ.μ σε οικόπεδο 111τ.μ . Μπορεί να (...)

85.000 €

1.214 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 70 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4713140

Sell

350.000 €

1.750 € / sq.m.

thumb

Detached house - 200 sq.m.

Irakleio Kritis, Dafnes, N. Irakleiou

Πωλείται μονοκατοικία, 200 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Δαφνές" , διαρρυθμισμένη σε 2 επίπεδα, στο ισόγειο και στον 1ο. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

350.000 €

1.750 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 200 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 7227

Sell

250.000 €

694 € / sq.m.

thumb

Apartment complex - 360 sq.m.

Irakleio Kritis, Deilina, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

Πωλείται κτίριο στα Δειλινά, το οποίο αποτελείται από ισόγειο, 1ο όροφο, 2ο όροφο, 3ο όροφο. 100τμ έκαστος το ισόγειο, ο 1ος και ο 2ος και 60τμ ο 3ος όροφος. Ο κάθε όροφος (...)

250.000 €

694 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 360 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 563764

Sell

250.000 €

2.500 € / sq.m.

thumb

Apartment - 100 sq.m.

Gazi, Agia Pelagia, N. Irakleiou

2 newly built two-room apartments for sale, on the 1st floor, 50sqm each. Ideal for investment, both short-term and long-term rental. tel (...)

250.000 €

2.500 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 100 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 5666666

Sell

97.000 €

1.000 € / sq.m.

thumb

Detached house - 97 sq.m.

Irakleio Kritis, Poros, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 3

Διαμέρισμα στο 97τμ 1ου (66τμ) και 2 ου (31τμ) ορόφου ,του 1949 σε διπλοκατοικία σε οικόπεδο 105τμ ,με 3 υπνοδωμάτια 3wc ,καθιστικό ,κουζίνα, και δικιά του ταράτσα και αέρα , το (...)

97.000 €

1.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 97 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Current

# 56728

Sell

157.000 €

1.467 € / sq.m.

thumb

Detached house - 107 sq.m.

Irakleio Kritis, Kipoupoli, N. Irakleiou

Old detached house in a central part of the city, suitable for investment. Based on the present arrangement, there is the possibility to divide it into two houses with independent entrances, a maisonette of 77 sqm with 2 bedrooms and a studio apartment of 30 (...)

157.000 €

1.467 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 107 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 563726

Sell

260.000 €

2.708 € / sq.m.

thumb

Loft - 96 sq.m.

Irakleio Kritis, Kaminia, N. Irakleiou

Πωλούνται 2 loft δυάρια με οντά , ιδανικά για επένδυση, ήδη μισθωμένα προς 1100 ευρώ Κωδικός ακινήτου: 471289 Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: (...)

260.000 €

2.708 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 96 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 471289

Sell

105.000 €

1.193 € / sq.m.

thumb

Plot - 88 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

εξαιρετική επενδυτική επιλογή στην καρδιά του κέντρου της πόλης, οικόπεδο 88,16 τ.μ και χτίζει τηλ (...)

105.000 €

1.193 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 88 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 563715

Sell

30.000 €

236 € / sq.m.

thumb

Storage - 127 sq.m.

Thrapsano, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται αποθήκη, 127 τ.μ. στην περιοχή ΕΝΤΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟ ΔΗΜΟΥ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΟΣ Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Δ. Τιμή πώλησης: 30.000€. Διαθέσιμη από τις: (...)

30.000 €

236 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 127 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1211

Sell

450.000 €

41 € / sq.m.

thumb

Plot - 11000 sq.m.

Geropotamos, Mpali, N. Rethumnou

100 meters from the beach, ideal for a hotel unit and tourist residences, in a unique location, with panoramic and unlimited views (...)

450.000 €

41 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 11000 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 563707