Full

Search results

Sell

483.000 €

3.687 € / sq.m.

thumb

Maisonette - 131 sq.m.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΝΩΣΟΥ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΕΖΟΝΕΤΕΣ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΙΩΑΝΝΗ ΚΝΩΣΣΟΥ | ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΚΛΑΣΗ Α+ Πωλούνται στον Άγιο Ιωάννη Κνωσσού δύο σύγχρονες και (...)

483.000 €

3.687 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 131 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Fan coil

# 4713364

Sell

140.000 €

2.154 € / sq.m.

thumb

Apartment - 65 sq.m.

Irakleio Kritis, Poros, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται πλήρης ανακαινισμένη μαζωνέτα στο Ηράκλειο Κρήτης στην ησυχη περιοχή (δίπλα από τα σχολεία και σουπερμάρκετ)Πόρος, 65 τετραγωνικά μέτρα βρίσκεται 5 λεπτά (...)

140.000 €

2.154 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 65 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 4713363

Sell

180.000 €

2.118 € / sq.m.

thumb

Apartment - 85 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Διαμέρισμα μέσα στο ιστορικό κέντρο του Ηρακλείου . Ιδανικό για αξιοποίηση ΑΙrbnb, επαγγελματικού χώρου και μόνιμης κατοικίας Βρισκεται στον ημιόροφο, έχει δυο (...)

180.000 €

2.118 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 85 sq.m. Floor: Entresol Heating medium: Petroleum

# 564124

Sell

80.000 €

941 € / sq.m.

thumb

Apartment - 85 sq.m.

Gorgolaini, Petrokefalo, N. Irakleiou

πετρόκτιστη μονοκατοικία, 85τμ, ισογείου, σε οικόπεδο 110 τμ, με εσωτερική αυλή, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, κουφώματα αλουμινίου, ηλιακός θερμοσίφωνας, τζάκι. (...)

80.000 €

941 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 85 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 564123

Sell

85.000 €

1.700 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Biannos, Ano Biannos, N. Irakleiou

ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΕΑ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΛΙΚΗ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ (...)

85.000 €

1.700 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 50 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 4713361

Sell

30.000 €

1.200 € / sq.m.

thumb

Store - 25 sq.m.

Goubes, Skoteino, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

Πωλειται επαγγελματικος χωρος , 25 τ.μ. στην περιοχή "Γούβες, Σκοτεινό-ΒΟΡΙΤΣΙ" υπερυψωμένο ισόγειο Αποτελείται από 1 χώρο, και WC. (μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σαν (...)

30.000 €

1.200 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 25 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 29941

Sell

150.000 €

2.586 € / sq.m.

thumb

Apartment - 58 sq.m.

Irakleio Kritis, Agios Ioannis, N. Irakleiou

ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΝΩΣΟΥ 3άρι, 58τμ, ισογείου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, κατασκευή 2000, διαμπερές, θέα , αυλή, βεράντα, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, ηλιακός θερμοσίφωνας, (...)

150.000 €

2.586 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 58 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 564102

Sell

225.000 €

2.320 € / sq.m.

thumb

Apartment - 97 sq.m.

Chalandri, Sidera Chalandriou, Athina - Boreia Proastia

Επιπλωμένο με οικοσυσκευές, ηλιακός θερμοσίφωνας, θερμουγρομόνωση ταράτσας, ηλεκτρικές τέντες. Τιμή διαπραγματεύσιμη. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την (...)

225.000 €

2.320 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 97 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Petroleum

# 014241

Sell

210.000 €

2.500 € / sq.m.

thumb

Apartment - 84 sq.m.

Chalandri, Sidera Chalandriou, Athina - Boreia Proastia

84 τ.μ. 3ου ορόφου, έχει 2 υπνοδωμάτια, 1 λουτρό, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι, 1 τραπεζαρία, 1 πατάρι, 1 πόρτα ασφαλείας, 1 κλιματιστικό inverter στο ένα υπνοδωμάτιο και 1 στο σαλόνι, (...)

210.000 €

2.500 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 84 sq.m. Floor: 3 Heating medium: Petroleum

# 014240

Sell

38.000 €

422 € / sq.m.

thumb

Store - 90 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται κατάστημα, 90 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, ΚΕΝΤΡΟ", στο ισόγειο επιχείρηση καφέ -μίνι μάρκετ. ,με άδεια λειτουργίας με αποθήκη και όλο το εμπόρευμα. (...)

38.000 €

422 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 90 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 72449

Sell

615.000 €

3.994 € / sq.m.

thumb

Villa - 154 sq.m.

Irakleio Kritis, Basileies, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 1

•Πωλείται νεόδμητη πολυτελής μεζονέτα εντός οικισμού Βασιλειών, Δήμου Ηρακλείου, σε σύγχρονο συγκρότημα τριών κατοικιών με ιδιωτική πισίνα. Η κατοικία διαθέτει (...)

615.000 €

3.994 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 154 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4713356

Sell

220.000 €

2.588 € / sq.m.

thumb

Apartment - 85 sq.m.

Irakleio Kritis, Tria Peuka, N. Irakleiou

ΤΡΙΑ ΠΕΥΚΑ Πωλείται τριάρι 85τμ στα Τρία Πεύκα κοντά στην πυροσβεστική το οποίο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια. Διαθέτει αποθήκη, 1 θέση στάθμευσης και είναι στον 6ο (...)

220.000 €

2.588 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 85 sq.m. Floor: 6 Heating medium: Petroleum

# 4713354

Sell

115.000 €

2.300 € / sq.m.

thumb

Apartment - 50 sq.m.

Irakleio Kritis, Deilina, N. Irakleiou

Κοντά στο jumbo, πωλείται μικρό τριάρι διαμέρισμα , 50τμ, στον 1ο όροφο, ιδανικό για επένδυση τηλ (...)

115.000 €

2.300 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 50 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 564098

Sell

180.000 €

3.051 € / sq.m.

thumb

Store - 59 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται Ισόγειο Κατάστημα με Υπόγεια Αποθήκη – 58,90 τ.μ. + 11,55 τ.μ. Σε εξαιρετικό σημείο ισόγειο κατάστημα συνολικού εμβαδού 58,90 τ.μ., με υπόγεια αποθήκη 11,55 τ.μ.. Το (...)

180.000 €

3.051 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 59 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 4713348

Sell

140.000 €

1.556 € / sq.m.

thumb

Apartment - 90 sq.m.

Irakleio Kritis, Poros, N. Irakleiou

ΠΟΡΟΣ πωλούνται μαζί, 2 μοντέρνες πολύ καλής κατασκευής ημιυπόγειες δίχωρες οικίες συνολικού εμβαδού 90τμ. (45τμ. + 45τμ.) με δυνατότητα ενοποίησης, ανεξάρτητες, με (...)

140.000 €

1.556 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 90 sq.m. Floor: Semibasement Heating medium: Petroleum

# 4713347

Sell

200.000 €

2.000 € / sq.m.

thumb

Store - 100 sq.m.

Irakleio Kritis, Mesampelies, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ηράκλειο Κρήτης Μεσαμπελιές. Κάθετος δρόμος της Λ. Κνωσσού. Πωλείται γωνιακός ισόγειος επαγγελματικός χώρος αποτελούμενος από τρείς ανεξάρτητες ιδιοκτησίες που (...)

200.000 €

2.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 100 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 4713346

Sell

210.000 €

1.707 € / sq.m.

thumb

Detached house - 123 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

ΚΕΝΤΡΟ μονοκατοικία 123τ.μ στο Κέντρο Ηρακλείου.Το ακίνητο αποτελεί μοναδική ευκαιρία για επένδυση, με δυνατότητα πλήρους ανακαίνισης και μετατροπής σε (...)

210.000 €

1.707 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 123 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4713345

Sell

200.000 €

1.667 € / sq.m.

thumb

Apartment - 120 sq.m.

Mallia, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

ΜΑΛΙΑ 200μ. από την παραλία, στο δρόμο προς Malia Park, 3άρι, 120τμ, 2ου ορόφου, 1 μπάνιο, 1 wc, 2 μπαλκόνια. Κατοικίδια μη δεκτά. Τιμή 200000€ Για περισσότερα ακίνητα (...)

200.000 €

1.667 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 120 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 4713344

Sell

900.000 €

3.750 € / sq.m.

thumb

Detached house - 240 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

μονοκατοικία σε καλή κατάσταση, 240τμ, αποθήκη, αυλή, βεράντα, με έπιπλα, ηλιακός θερμοσίφωνας, μπαλκόνι, τζάκι, χωρίς κοινόχρηστα. Αποτελείται από: 2 ισόγεια (40τμ) 1ος (...)

900.000 €

3.750 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 240 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 888

Sell

230.000 €

1.045 € / sq.m.

thumb

Detached house - 220 sq.m.

Irakleio Kritis, Agia Aikaterini, N. Irakleiou

-Λόφος Αξιωματικών, κοντά σε νεόδμητες κατοικίες, σε ήσυχη γειτονιά, πωλείται σε οικόπεδο 207τμ, ημιτελής μονοκατοικία 220τμ, με υπόγειο, έχει ρεύμα & νερό, με (...)

230.000 €

1.045 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 220 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 887

Sell

100.000 €

1.667 € / sq.m.

thumb

Apartment - 60 sq.m.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

ΜΑΣΤΑΜΠΑΣ - Θέρισος κοντά στα σχολεία ισόγειο 2άρι 60τμ. με αυλή 15τμ. πέργκολα και ιδιωτική θέση πάρκινγκ, σε πολύ καλή κατάσταση, κατάλληλο και για επαγγελματικό (...)

100.000 €

1.667 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 60 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 8807

Sell

70.000 €

1.094 € / sq.m.

thumb

Apartment - 64 sq.m.

Nea Alikarnassos, Kentro, N. Irakleiou

ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΟΡΟΦΟΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΜΕΝΟ , 2 ΔΩΜΑΤΙΑ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ (...)

70.000 €

1.094 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 64 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 4713341

Sell

690.000 €

7.263 € / sq.m.

thumb

Villa - 95 sq.m.

Siteia, Kato Episkopi, N. Lasithiou

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

Luxury, privacy and endless views The villa is located above Kato Episkopi in Sitia, Crete and offers absolute privacy and stunning 300° views of the sea and the valley. tel : (...)

690.000 €

7.263 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 95 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 4713339

Sell

240.000 €

4.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 60 sq.m.

Pagkrati, Barnaba, Kentro Athinas

Όμορφο διαμέρισμα 2 υπνοδωματίων, πρόσφατα ανακαινισμένο (2024), πλήρως επιπλωμένο (δεν χρειάζεται απολύτως τίποτα, ήταν σε Airbnb). Διαθέτει μπροστινό μπαλκόνι και (...)

240.000 €

4.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 60 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Fan coil

# 014126

Sell

750.000 €

2.016 € / sq.m.

thumb

Store - 372 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

αυτόνομο κτίριο, γωνιακό, 2όροφο, με μεγάλη εμπορική προβολή και πρόσοψη, ψηλοτάβανο, συνολικού εμβαδού 372 τ.μ. σε οικόπεδο 190 τ.μ.. Αποτελείται από ισόγειο 190 τ.μ. και (...)

750.000 €

2.016 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 372 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4713319