Full

Search results

Rent

1.450 €

14 € / sq.m.

thumb

Apartment - 105 sq.m.

Chalandri, Patima, Athina - Boreia Proastia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Διαμέρισμα προς ενοικίαση: γωνιακό, διαμπερές, δίφατσο, φωτεινό, ευάερο, έτος κατασκευής 2002, εξαιρετικής κατάστασης στον 2ο όροφο, σε διόροφη πολυκατοικία στην (...)

1.450 €

14 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 105 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Natural gas

# 014333

Rent

2.200 €

12 € / sq.m.

thumb

Apartment - 180 sq.m.

Gazi, Lugaria, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 4 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 4 - WC: 0

Στους εξωτερικούς χώρους θα απολαύσετε πισίνα, μπάρμπεκιου και μεγάλες βεράντες με μοναδική πανοραμική θέα στη θάλασσα — ιδανικό περιβάλλον για χαλάρωση και (...)

2.200 €

12 € / sq.m.

Sleeping rooms: 4 Area: 180 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Wood

# 47133107

Rent

420 €

6 € / sq.m.

thumb

Apartment - 68 sq.m.

Mallia, Mochos, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

renovated, 68sqm, ground floor, 1 bedroom, 1 bathroom, autonomous heating, renovation 2025, storage room, yard, veranda, open plan living room/kitchen, elec. equipped, solar water heater, fireplace, long-term lease (...)

420 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 68 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 564186

Sell

700.000 €

3.804 € / sq.m.

thumb

Apartment - 184 sq.m.

Chalandri, Poludroso, Athina - Boreia Proastia

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 1

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 184 τ.μ. στην περιοχή "Χαλάνδρι, Πολύδροσο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1983 και ανακαινισμένο το 2023. Αποτελείται από 3 (...)

700.000 €

3.804 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 184 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 014331

Rent

800 €

11 € / sq.m.

thumb

Apartment - 70 sq.m.

Mallia, Stalida, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Μονοκατοικία στην αρχή του επαρχιακού δρόμου, 40 μέτρα πάνω από την βραχώδη ακτή, που καταλήγει στην μεγάλη παραλία της Σταλίδας. Ευήλιο, ευάερο, με πράσινο γύρω του (...)

800 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 70 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 4713399

Sell

115.000 €

605 € / sq.m.

thumb

Apartment - 190 sq.m.

Archanes, Epano Archanes, N. Irakleiou

Στο κέντρο τον Αρχανών, κάτω όροφος πετρόχτιστο - Πρωτος όροφος από μπετά. Χρήζει ανακαίνισης. Smart House Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως 57, Ηράκλειο, Ελλάδα (...)

115.000 €

605 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 190 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 564183

Sell

320.000 €

2.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 160 sq.m.

Gazi, Ano Kalesia, N. Irakleiou

Πωλείται μεζονέτα 160 τ.μ. σε προνομιακό οικόπεδο 595 τ.μ., σε μια από τις πιο ήσυχες και αναπτυσσόμενες περιοχές του Γαζίου, στα Άνω Καλέσια. Ένα ακίνητο που συνδυάζει (...)

320.000 €

2.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 160 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4713398

Sell

640.000 €

4.000 € / sq.m.

thumb

Studio - 160 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Το συγκρότημα αποτελείται από 4 ανεξάρτητα studios των 40 τ.μ. ιδανικά διαμορφωμένα για βραχυχρόνια μίσθωση, χωμένα ανάμεσα στα γοητευτικά, πέτρινα σοκάκια της Παλιάς (...)

640.000 €

4.000 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 160 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Fan coil

# 4713397

Rent

400 €

10 € / sq.m.

thumb

Studio - 42 sq.m.

Irakleio Kritis, Pateles, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 42 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Πατέλες", στο ημιυπόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και (...)

400 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 42 sq.m. Floor: Semibasement Heating medium: Current

# 72506

Rent

460 €

13 € / sq.m.

thumb

Studio - 35 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται επιπλωμένο studio / γκαρσονιέρα, 35 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 2ο όροφο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. (...)

460 €

13 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 35 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Current

# 72505

Rent

1.000 €

10 € / sq.m.

thumb

Apartment - 102 sq.m.

Chersonisos, Limenas Chersonisou, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμερισμα ,102 τ.μ. στην περιοχή "Χερσόνησος, Λιμένας Χερσονήσου" Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. , Μεγάλη βεράντα , (...)

1.000 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 102 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 72501

Sell

380.000 €

3.800 € / sq.m.

thumb

Maisonette - 100 sq.m.

Irakleio Kritis, Mesampelies, N. Irakleiou

for sale unique A+ maisonette with swimming pool, in a newly built high-standard building in an excellent neighborhood, in Mesampelias. On the ground floor we find the comfortable open-plan kitchen-living room and wc as well as an outdoor area with a swimming pool, while on the 1st floor there are (...)

380.000 €

3.800 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 100 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4713392

Rent

1.250 €

9 € / sq.m.

thumb

Apartment - 145 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 145 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1985. Αποτελείται από 3 (...)

1.250 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 145 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 564177

Rent

850 €

13 € / sq.m.

thumb

Apartment - 65 sq.m.

Agia Paraskeui, Nea Zoi, Athina - Boreia Proastia

Εξαιρετικό, φωτεινό διαμέρισμα Α΄ ορόφου, προσόψεως, 65 τ.μ., σε ήσυχη και καταπράσινη περιοχή της Αγίας Παρασκευής (περιοχή Δημόκριτος- ΤΣΑΚΟΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ). Το (...)

850 €

13 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 65 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 014329

Rent

1.200 €

9 € / sq.m.

thumb

Apartment - 130 sq.m.

Agia Paraskeui, Agios Ioannis, Athina - Boreia Proastia

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 130 τ.μ. στην περιοχή "Αγία Παρασκευή, Άγιος Ιωάννης", στον 1ο όροφο με ασανσέρ, κατασκευής του 1994. Αποτελείται από 3 (...)

1.200 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 130 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 014328

Rent

1.500 €

15 € / sq.m.

thumb

Apartment - 100 sq.m.

Chalandri, Kato Chalandri, Athina - Boreia Proastia

Πολυτελές διαμέρισμα 1ου ορόφου πλήρως εξοπλισμένο και επιπλωμένο σε ήσυχη και ασφαλή γειτονιά! Το διαμέρισμα είναι ευήλιο με θέα σε κήπο και τον Υμμητο ! Διαθέτει (...)

1.500 €

15 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 100 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 014326

Rent

2.500 €

15 € / sq.m.

thumb

Maisonette - 165 sq.m.

Goubes, Kato Goubes, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 3 - WC: 0

Luxury maisonette of 165 sqm in Kato Gouves, on the sea It has 3 bedrooms, 3 bathrooms, garden, parking space. Luxurious furnishings and equipment with alarm and cameras. Autonomous heating with propane Electric curtains, electric awnings It has an underground play room ΤΗΛ (...)

2.500 €

15 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 165 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 4713391

Rent

1.100 €

11 € / sq.m.

thumb

Apartment - 100 sq.m.

Galatsi, Aktimones, Athina - Dutika Proastia

Διατίθεται εντυπωσιακό, φωτεινό και διαμπερές διαμέρισμα 100 τ.μ. στον 2ο όροφο, κατασκευής 2009, σε μία από τις καλύτερες περιοχές του Γαλατσίου, μόλις λίγα λεπτά από (...)

1.100 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 100 sq.m. Floor: 2 Heating medium: Natural gas

# 014317

Sell

230.000 €

1.369 € / sq.m.

thumb

Apartment - 168 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται γωνιακό, διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 168 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 1962. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, (...)

230.000 €

1.369 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 168 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 4713390

Sell

168.000 €

2.240 € / sq.m.

thumb

Detached house - 75 sq.m.

Irakleio Kritis, Kaminia, N. Irakleiou

μονοκατοικία, μεζονέτα, ανακαινισμένη, 75τμ, ισογείου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, αυτόνομη θέρμανση, κατασκευή 1965, ανακαίνιση 2023, γωνιακή, πετρόκτιστη, internet, βεράντα, δομημένη (...)

168.000 €

2.240 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 75 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4713389

Sell

300.000 €

3.261 € / sq.m.

thumb

Studio - 92 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Η διάταξη σε 3 επίπεδα (ένα studio ανά όροφο) προσφέρει την ιδανική ιδιωτικότητα στους ενοικιαστές, ενώ η συνολική τιμή των 300.000€ για τρία αυτοτελή ακίνητα στο κέντρο (...)

300.000 €

3.261 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 92 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 4713388

Sell

170.000 €

1.700 € / sq.m.

thumb

Apartment - 100 sq.m.

Irakleio Kritis, Poros, N. Irakleiou

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 100 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Πόρος", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 1960. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, (...)

170.000 €

1.700 € / sq.m.

# 564175

Sell

450.000 €

1.800 € / sq.m.

thumb

Apartment - 250 sq.m.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

σε οικόπεδο 450τμ, με 3όροφη οικοδομή και στατικό υπολογισμό για 4οροφο κτίσμα, πωλείται κατοικία (ισόγειο 80τμ και 1ος όροφος 170τμ) πολυτελής, επιμελημένης κατασκευής, (...)

450.000 €

1.800 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 250 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4713385

Sell

88.000 €

2.095 € / sq.m.

thumb

Apartment - 42 sq.m.

Gazi, Agia Marina, N. Irakleiou

Πωλούνται προνομιακές επενδυτικές δίχωρες γκαρσονιέρες στην περιοχή του Ξηροποτάμου, ιδανικές για όσους αναζητούν σταθερή απόδοση ενοικίου. Το ακίνητο (...)

88.000 €

2.095 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 42 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 4713384

Sell

320.000 €

2.000 € / sq.m.

thumb

Apartment - 160 sq.m.

Gazi, Ano Kalesia, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

Περιγραφή Πωλείται μεζονέτα 160 τ.μ. σε προνομιακό οικόπεδο 595 τ.μ., σε μια από τις πιο ήσυχες και αναπτυσσόμενες περιοχές του Γαζίου, στα Άνω Καλέσια. Ένα ακίνητο που (...)

320.000 €

2.000 € / sq.m.

# 4713383