Full

Search results

Rent

1.200 €

4 € / sq.m.

thumb

Storage - 300 sq.m.

Irakleio Kritis, Estauromenos, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Ενοικιάζεται αποθήκη, 300 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Εσταυρωμενος Τιμή ενοικίασης: 1.200€/μήνα. Διαθέσιμη από τις: 17/09/2024. Κωδικός ακινήτου: 563448 ΤΗΛ΄ (...)

1.200 €

4 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 300 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 563448

Rent

1.000 €

4 € / sq.m.

thumb

Industrial property - 250 sq.m.

Archanes, Epano Archanes, N. Irakleiou

επαγγελματικός χώρος, βιοτεχνικός χώρος, ανακαινισμένο, 250τμ, ισογείου, διαμπερές, πάρκιν, ράμπα φορτοεκφόρτωσης, χωρίς κοινόχρηστα 6932392504 (...)

1.000 €

4 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 250 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 41438

Rent

400 €

13 € / sq.m.

thumb

Office - 30 sq.m.

Irakleio Kritis, Kommeno Mpenteni, N. Irakleiou

γραφείο βιομηχανικό στυλ, δίχωρo, ανακαινισμένο, πλήρως θερμομονωμένο 30τμ, ισογείου, ανακαίνιση 2021, ΠΕΑ Έκδοση σε εξέλιξη, προσόψεως, μονοφασικό ρεύμα, χωρίς (...)

400 €

13 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 30 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 41132

Rent

2.200 €

11 € / sq.m.

thumb

Store - 200 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 2 - WC: 0

ΚΕΝΤΡΟ (πλησίον πλ. Κορνάρου) κατάστημα 200τμ περίπου, τριών επιπέδων (ισόγειο 73τμ, 1ος 73τμ, 2ος 57τμ). χωρίς ασανσέρ αλλά με διαθέσιμο σημείο ώστε να κατασκευαστεί αν (...)

2.200 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 200 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 41121

Rent

500 €

10 € / sq.m.

thumb

Store - 50 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 50 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο πλησίον Δαιδάλου ", Αποτελείτε από ισόγειο 25 και υπόγειο 25, wc στο υπόγειο, πολύ εμπορικός (...)

500 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 50 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 26706

Rent

1.500 €

17 € / sq.m.

thumb

Store - 86 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 86 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο πλησίον Δαιδάλου ", στο ισόγειο Αποτελείται από ισόγειο 43 και υπόγειο 43, wc στο υπόγειο, πολύ (...)

1.500 €

17 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 86 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 26705

Rent

280 €

5 € / sq.m.

thumb

Storage - 51 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 0

Ενοικιάζεται αποθήκη, 51 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο" Αποτελείται από 1 χώρο Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Το ΠΕΑ είναι Γ Τιμή ενοικίασης: (...)

280 €

5 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 51 sq.m. Floor: Semibasement Heating medium: None

# 26689

Sell

80.000 €

432 € / sq.m.

thumb

Storage - 185 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται υπόγεια αποθήκη, 185 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο" Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Το ΠΕΑ είναι Γ. Τιμή πώλησης: 80.000€. Διαθέσιμη από (...)

80.000 €

432 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 185 sq.m. Floor: Basement Heating medium: None

# 26540

Rent

1.000 €

7 € / sq.m.

thumb

Store - 150 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

For rent independent shop, 150 sq.m. in the area "Heraklion Crete, Center", (near Chanioporta), ground floor and first floor. In a very commercial location, can also be of sanitary interest. B PEA Rental price: 1000 EUROS NEGOTIABLE Property code: (...)

1.000 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 150 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 26479

Rent

250 €

7 € / sq.m.

thumb

Office - 35 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

ΚΕΝΤΡΟ Γραφείο μονόχωρο 35τμ 2ου ορόφου (χωρίς ανσασέρ), προσόψεως με κοινόχρηστο μπάνιο, κλιματιστικό, ρολόι ΔΕΗ, κοινόχρηστα 25 ευρώ, ΠΕΑ Η, σε κεντρικότατη οδό. (...)

250 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 35 sq.m. Floor: 2 Heating medium: None

# 41108

Rent

400 €

16 € / sq.m.

thumb

Office - 25 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

στο πιο κεντρικό σημείο της πόλης ενοικιάζεται γραφείο, 25τμ, στον 2ο όροφο, σε σημείο μεγάλης εμπορικής προβολής.Διαθέτει ασανσερ. εξαιρετική επιλογή. τηλ (...)

400 €

16 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 25 sq.m. Floor: 2 Heating medium: None

# 3410

Rent

1.200 €

7 € / sq.m.

thumb

Store - 177 sq.m.

Gazi, Ammoudara, N. Irakleiou

επαγγελματικός χώρος (δύο αιθουσών, που μπορούν να γίνουν μια ενιαία), σε άριστη κατάσταση, 177τμ, ισογείου, κατασκευής 1995, ανακαίνιση 2022, διαθέσιμος άμεσα, προσόψεως, (...)

1.200 €

7 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 177 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 5621943

Rent

900 €

5 € / sq.m.

thumb

Office - 168 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 3 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 3

Στην καρδιά του κέντρου, αυτόνομη πετρόκτιστη μεζονέτα 3 επιπέδων (ισόγειο/1ος/2ος), πλ΄ήρως ανακαινισμένη το 2022, σε πλακόστρωτο δρόμο, σε ήσυχη περιοχή,ιδανική για (...)

900 €

5 € / sq.m.

Sleeping rooms: 3 Area: 168 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 56131320

Rent

250 €

6 € / sq.m.

thumb

Storage - 40 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

ΚΕΝΤΡΟ υπόγεια αποθήκη 40τμ, με πρόσβαση από σκάλα, 2 λεπτά από λ. Δικαιοσύνης και πλατεία Δασκαλογιάννη. ΠΕΑ Δ. Πληροφορίες κατόπιν ραντεβού. Κινητό: 6973381642. Smart House (...)

250 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 40 sq.m. Floor: Basement Heating medium: None

# 41042

Rent

3.500 €

16 € / sq.m.

thumb

Store - 215 sq.m.

Irakleio Kritis, Pateles, N. Irakleiou

ενοικιάζεται ημιτελές κτίριο, σε 2 επίπεδα συνολικού εμβαδού 215τμ. Αποτελείται από ισόγειο 120τμ και 1ο όροφο 95τμ. Δυνατότητα να μισθωθεί ξεχωριστά το ισόγειο 2000 ευρώ (...)

3.500 €

16 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 215 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 5621625

Rent

800 €

15 € / sq.m.

thumb

Store - 55 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 55 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο σε πεζόδρομο μεγάλης εμπορικής προβολής Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. (...)

800 €

15 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 55 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 25781

Rent

4.000 €

4 € / sq.m.

thumb

Store - 900 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινό κατάστημα, 900 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", (σε κεντρική λεωφόρο με μεγάλη κυκλοφορία οχημάτων) , 450 ισόγειο και 450 (...)

4.000 €

4 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 900 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 25747

Rent

350 €

6 € / sq.m.

thumb

Store - 54 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

σε πολύ κεντρικό δρόμο στο κέντρο της πόλης , ενοικιάζεται κατάστημα 2 επιπέδων. Ισόγειο 38τμ και πατάρι 16τμ τηλ (...)

350 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 54 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 5621488

Rent

1.350 €

84 € / sq.m.

thumb

Store - 16 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

στο κεντρικότερο σημείο της πόλης , στην πλατεία Λιονταριών, ενοικιάζεται γωνιακό κατάστημα 16τμ, με δικαίωμα ανάπτυξης τραπεζοκαθισμάτων τηλ (...)

1.350 €

84 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 16 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 5621447

Rent

450 €

11 € / sq.m.

thumb

Office - 41 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 2 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται φωτεινό γραφείο, 41 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στον 1ο όροφο, Αποτελείται από 2 χώρους, μπάνιο και WC. Έχει κουφώματα αλουμινίου και (...)

450 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 2 Area: 41 sq.m. Floor: 1 Heating medium: None

# 60712

Sell

140.000 €

1.239 € / sq.m.

thumb

Store - 113 sq.m.

Irakleio Kritis, Kaminia, N. Irakleiou

πωλείται κατάστημα μεγάλης εμπορικής προβολής, 75τμ ισόγειο +38τμ πατάρι τηλ (...)

140.000 €

1.239 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 113 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 5621292

Sell

2.800.000 €

1.474 € / sq.m.

thumb

Hotel - 1900 sq.m.

Chersonisos, Limenas Chersonisou, N. Irakleiou

μέσα σε καταπράσινους κήπους έκτασης 5.000μ², προσφέρει μονάδες σε απόσταση 600μ. από το κέντρο του Λιμένα Χερσονήσου. Στις εγκαταστάσεις του θα βρείτε επίσης πισίνα (...)

2.800.000 €

1.474 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 1900 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 5621215

Sell

320.000 €

457 € / sq.m.

thumb

Storage - 700 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται αποθήκη, 700 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο/ Πλ.Κορνάρου ", κατασκευής του 1980. με ράμπα εισόδου αυτοκινήτων, είναι μισθωμένο σε δημόσια υπηρεσία (...)

320.000 €

457 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 700 sq.m. Floor: Semibasement Heating medium: None

# 60590

Rent

450 €

15 € / sq.m.

thumb

Store - 30 sq.m.

Chersonisos, Analipsi, N. Irakleiou

ΑΝΑΛΗΨΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ενοικιάζεται κατάστημα 30τμ, με 75 τμ εξωτερικό χώρο, σε πολύ καλό σημείο.Κατάλληλο για rent a car κλπ. τηλ (...)

450 €

15 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 30 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 562130

Rent

2.300 €

6 € / sq.m.

thumb

Store - 400 sq.m.

Chersonisos, Limenas Chersonisou, N. Irakleiou

μοναδικής αισθητικής και αρχιτεκτονικής επαγγελματικός χώρος 400τμ, με μεγάλους εξωτερικούς χώρους με πράσινο και parking. Το κτίριο αποτελείται από υπόγειο, ισόγειο, (...)

2.300 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 400 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 562108