Full

Search results

Sell

45.000 €

391 € / sq.m.

thumb

Store - 115 sq.m.

Archanes, Epano Archanes, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 0

Πωλείται κατάστημα, 115 τ.μ. στην περιοχή "Αρχάνες, Καλλονή", στον 1ο όροφο. Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση και μπορεί να διαμορφωθεί (...)

45.000 €

391 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 115 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Natural gas

# 7147

Rent

370 €

4 € / sq.m.

thumb

Store - 90 sq.m.

Irakleio Kritis, Analipsi, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 0 - Bathrooms: 1 - WC: 0

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ 90 ΤΜ, ΠΡΟΣΟΨΕΩΣ, ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΝΙΑΙΟ ΧΩΡΟ (ΣΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΡΑΜΠΑ (...)

370 €

4 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 90 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 56131357

Rent

700 €

9 € / sq.m.

thumb

Store - 80 sq.m.

Irakleio Kritis, Deilina, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 80 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Δειλινά", πλησίον JUMBO στο ισόγειο. Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. Έχει κουφώματα αλουμινίου και (...)

700 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 80 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 29037

Sell

30.000 €

236 € / sq.m.

thumb

Storage - 127 sq.m.

Thrapsano, Kentro, N. Irakleiou

Πωλείται αποθήκη, 127 τ.μ. στην περιοχή ΕΝΤΟΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΘΡΑΨΑΝΟ ΔΗΜΟΥ ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΟΣ Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Δ. Τιμή πώλησης: 30.000€. Διαθέσιμη από τις: (...)

30.000 €

236 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 127 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 1211

Rent

500 €

10 € / sq.m.

thumb

Office - 51 sq.m.

Irakleio Kritis, Analipsi, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 1 - WC: 1

Ενοικιάζεται γραφείο, 51 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Ανάληψη", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 χώρο, μπάνιο και WC. Διατίθεται προς ενοικίαση ισόγειος (...)

500 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 51 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 12089

Rent

1.200 €

8 € / sq.m.

thumb

Office - 144 sq.m.

Nea Alikarnassos, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 6 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται γραφείο, 144 τ.μ. στην περιοχή "Νέα Αλικαρνασσός, Κέντρο", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 2009. Αποτελείται από 6 χώρους, και wc. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση (...)

1.200 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 6 Area: 144 sq.m. Floor: 1 Heating medium: Petroleum

# 7156

Rent

1.800 €

9 € / sq.m.

thumb

Store - 190 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 1

Ενοικιάζεται διαμπερές και φωτεινή επαγγελματική στέγη , 190 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο, κατασκευής του 1994. Αποτελείται από ισόγειο 74,34 (...)

1.800 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 190 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 563680

Rent

400 €

3 € / sq.m.

thumb

Storage - 120 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται αποθήκη, 120 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο". Τιμή ενοικίασης: 350€/μήνα. Διαθέσιμη από τις: 15/05/2025. Κωδικός ακινήτου: 563677 Για περισσότερα (...)

400 €

3 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 120 sq.m. Floor: Basement Heating medium: None

# 563677

Rent

800 €

10 € / sq.m.

thumb

Store - 78 sq.m.

Nea Alikarnassos, Karteros, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 78 τ.μ. στην περιοχή "Νέα Αλικαρνασσός, Καρτερός", στο ισόγειο .ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. ΠΕΑ Α Τιμή (...)

800 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 78 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 7095

Rent

1.500 €

10 € / sq.m.

thumb

Office - 152 sq.m.

Irakleio Kritis, Deilina, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται γωνιακός επαγγελματικός χώρος , 152 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Νέος Κόσμος πλησίον Jumbo", στο ισόγειο . Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. (...)

1.500 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 152 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 7083

Rent

1.200 €

10 € / sq.m.

thumb

Store - 117 sq.m.

Irakleio Kritis, Therissos, N. Irakleiou

Shop for rent, 117 sq.m. in the area "Heraklion Crete, Therissos", on the ground floor. It consists of 1 room, kitchenette and bathroom. It has its own PPC clock. It has autonomous heating with electricity and air conditioning. It has aluminum frames and tiled floors. The energy class of the (...)

1.200 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 117 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 24587

Rent

1.200 €

16 € / sq.m.

thumb

Store - 74 sq.m.

Nea Alikarnassos, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ, 74 τ.μ. στην περιοχή "Νέα Αλικαρνασσός, Κέντρο" Κατάλληλο για κατάστημα ή γραφείο . Υπάρχει άδεια για χώρο υγειονομικού ενδιαφέροντος όπως (...)

1.200 €

16 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 74 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 7052

Rent

1.200 €

9 € / sq.m.

thumb

Store - 132 sq.m.

Irakleio Kritis, Filothei, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα, 132 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Φιλοθέη", στο ισόγειο, κατασκευής του 2002. Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη (...)

1.200 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 132 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Current

# 7034

Rent

650 €

3 € / sq.m.

thumb

Store - 190 sq.m.

Irakleio Kritis, Giofurakia, N. Irakleiou

Shop for rent, 190 sq.m. in the area "Heraklion Crete, National Road Heraklion Moira", on a plot with ample parking, 10 m frontage, 3-phase electricity, wc, PEA C Rental price: €850/month. Available from: 26/02/2025. Property code: (...)

650 €

3 € / sq.m.

# 22538

Rent

550 €

10 € / sq.m.

thumb

Office - 54 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται κατάστημα για γραφείο ή εμπορική χρήση , 54 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο . Αποτελείται από 1 χώρο, και μπάνιο. Διαθέτει (...)

550 €

10 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 54 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 7020

Rent

450 €

9 € / sq.m.

thumb

Store - 51 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται επαγγελματικός χωρος, 51 τ.μ.σε κεντρικο σημειο στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο", στο ισόγειο, κατάλληλο για κατάστημα ή γραφείο Αποτελείται από (...)

450 €

9 € / sq.m.

# 8004

Rent

2.200 €

11 € / sq.m.

thumb

Office - 200 sq.m.

Irakleio Kritis, Kainouria Porta, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 1 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 4

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΟΡΤΑ - ΟΑΣΗ Γραφεία ισογείου 100τ. και 1ου ορόφου άλλα 100τμ. (υπάρχει δυνατότητα να δοθούν άλλα 100τμ αν χρειαστεί). Με έτοιμη άδεια και μελέτη για (...)

2.200 €

11 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 200 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 10009

Sell

60.000 €

300 € / sq.m.

thumb

Store - 200 sq.m.

Irakleio Kritis, Mastampas, N. Irakleiou

Πωλείται επιχείρηση εστίασης,, 200 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς", στον ημιόροφο και ισογειο σε κομβικό και εμπορικό σημείο, πωλείται με όλο τον (...)

60.000 €

300 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 200 sq.m. Floor: Entresol Heating medium: None

# 27912

Sell

280.000 €

5.091 € / sq.m.

thumb

Store - 55 sq.m.

Rethumno, Kentro, N. Rethumnou

Πωλείται κατάστημα, 55 τ.μ. στην περιοχή "Ρέθυμνο, Κέντρο". Το κατάστημα βρίσκεται στην παλιά πόλη του Ρεθύμνου, είναι σε άριστη κατάσταση , πρόσφατα ανακαινισμένο (...)

280.000 €

5.091 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 55 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 9903

Rent

550 €

6 € / sq.m.

thumb

Industrial property - 100 sq.m.

Temenos, Malades, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται βιοτεχνικός χώρος, 100 τ.μ. στην περιοχή "Τέμενος, Μαλάδες" Ύψος 4 μέτρα. Επάνω στον δρόμο. Δυνατότητα για τριφασικό ρεύμα. Βγαίνει άδεια υγειονομικού (...)

550 €

6 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 100 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 27853

Sell

180.000 €

448 € / sq.m.

thumb

Storage - 402 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

πωλείται ακίνητο συνολικής επιφάνειας 402τ.μ. που αποτελείται από ισόγειο κατάστημα 20τ.μ. και υπόγειο (αποθήκη) 382τ.μ. στην παραλιακή Ηρακλείου, πίσω από το δημοτικό (...)

180.000 €

448 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 402 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Natural gas

# 563492

Rent

700 €

7 € / sq.m.

thumb

Storage - 100 sq.m.

Irakleio Kritis, Foinikia, N. Irakleiou

ΜΑΛΑΔΕΣ: ΄Λίγο πριν τις Μαλάδες επάνω στο δρόμο, αποθήκη (μάντρα), 3000τμ με πρόσοψη 50μ και στεγασμένη αποθήκη 100τμ, πάρκινγκ, ράμπα φορτοεκφόρτωσης, χωρίς (...)

700 €

7 € / sq.m.

# 563488

Rent

1.200 €

8 € / sq.m.

thumb

Store - 150 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Sleeping rooms: 5 - Living rooms: 1 - Kitchens: 1 - Bathrooms: 0 - WC: 2

ΚΕΝΤΡΟ (πλησίον πλ. Κορνάρου) κατάστημα αποτελούμενο από ισόγειο 50τμ, υπόγειο 50τμ, και πατάρι 50τμ περίπου, με 3,50μ. πρόσοψη, 2 wc (1 στο υπόγειο και 1 στο πατάρι), (...)

1.200 €

8 € / sq.m.

Sleeping rooms: 5 Area: 150 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 10005

Rent

680 €

9 € / sq.m.

thumb

Store - 80 sq.m.

Irakleio Kritis, Kentro, N. Irakleiou

Ενοικιάζεται επαγγελματικη στεγη που αποτελειται απο ισογειο και 1ο οροφο, 80 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο". Το ακίνητο κρίνεται κατάλληλο για (...)

680 €

9 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 80 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: Petroleum

# 563485

Sell

135.000 €

1.125 € / sq.m.

thumb

Store - 120 sq.m.

Irakleio Kritis, Deilina, N. Irakleiou

ΔΕΙΛΙΝΑ Πωλειται σε τιμη ευκαιριας επαγγελματικός χώρος, σε καλή κατάσταση, 120τμ, σε οικόπεδο 160τ.μ, ισογείου, προσόψεως, τριφασικό ρεύμα, (...)

135.000 €

1.125 € / sq.m.

Sleeping rooms: 1 Area: 120 sq.m. Floor: Ground floor Heating medium: None

# 563484