Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

450.000 €

41 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 11000 τ.μ.

Γεροπόταμος, Μπαλί, Ν. Ρεθύμνου

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

100 μέτρα από την παραλία, ιδανικό για ξενοδοχειακή μονάδα και τουριστικές κατοικίες, σε ένα μοναδικό σημείο, με πανοραμική και απεριόριστη θέα Smart House τηλ (...)

450.000 €

41 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 11000 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 563707

Πώληση

45.000 €

200 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 225 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Ξεροπόταμος, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 225 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Ξεροπόταμος" ΕΚΤΟΣ ΣΧΕΔΙΟΥ Βρίσκεται σε απόσταση 300 μ. από τη θάλασσα. ΔΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ Τιμή (...)

45.000 €

200 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 225 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

261.000 €

4.579 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 57 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μεσαμπελιές, Ν. Ηρακλείου

Σε ενα μοναδικό συγκρότημα, ορόσημο για το Ηράκλειο, που αποτελείται από 38 loft διαμερίσματα, με πισίνες , roof gardens και jacuzzi πωλείται : ένα νεόδμητο loft δυάρι, με (...)

261.000 €

4.579 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 57 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Fan coil

# 471244

Πώληση

140.000 €

30 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 4660 τ.μ.

Τυμπάκι, Σίβας, Ν. Ηρακλείου

ΣΙΒΑ - ΠΙΤΣΙΔΙΑ επικλινές αγροτεμάχιο 4660τμ. με πρόσοψη 30μ περίπου σε επαρχιακή οδό και βάθος 151μ. . άρτιο και οικοδομήσιμο, δομεί 180τμ, με όμορφη θέα. Κατάλληλο για (...)

140.000 €

30 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 4660 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 10027

Πώληση

450.000 €

118 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 3808 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κατσαμπάς, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 3808 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κατσαμπάς" Τιμή πώλησης: 450.000€. Διαθέσιμο από τις: 27/06/2025. Κωδικός ακινήτου: 7167 Για περισσότερα ακίνητα (...)

450.000 €

118 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 3808 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

Πώληση

135.000 €

2.455 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 55 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Θέρισσος, Ν. Ηρακλείου

ΘΕΡΙΣΟΣ οδός Ανωγείων, πωλείται 2άρι, 55τμ, 1ου ορόφου Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://smartbrokers.gr/el Smart House Λεωφόρος Εθνικής Αντιστάσεως (...)

135.000 €

2.455 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 55 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 4717211

Πώληση

110.000 €

733 € / τ.μ.

thumb

Κτίριο - 150 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Δαφνές, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Δαφνές (13 χιλ από το Ηράκλειο), 150 τμ ισόγεια οικοδομή στο στάδιο των μπετων, σε οικόπεδο 500 τμ, εντός οικισμού, κατασκευή 2010, νόμιμο, αρκετά υπερυψωμένο από το δρόμο, (...)

110.000 €

733 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 150 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 29561

Πώληση

383.000 €

4.074 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 94 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Ανάληψη, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

ΑΓΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Nταμάρια, 4άρι, υπό κατασκευή, οροφοδιαμέρισμα, 94τμ, 1ου ορόφου, 3 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, αυτόνομη θέρμανση, διαμπερές, θέα απεριόριστη, θάλασσα, parking, (...)

383.000 €

4.074 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 94 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 4717190

Πώληση

530.000 €

3.533 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 150 τ.μ.

Αρχάνες, Κάτω Αρχάνες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Πωλείται υπεροχη βίλα η οποία βρίσκεται στις Αρχάνες με εκπληκτική θέα στο βουνό. Έχει επίσης εξωτερική πισίνα, βεράντα , μεγάλο κήπο. καθώς και δωρεάν ιδιωτικό (...)

530.000 €

3.533 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 150 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 4717189

Πώληση

440.000 €

3.385 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 130 τ.μ.

Βάμος, Δράπανος, Ν. Χανίων

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 3 - WC: 0

Πωλούνται στο ήσυχο χωριό Δραπάνου στην όμορφη περιοχή Αποκορώνα της Κρήτης, δύο εξαιρετικές βίλες που συνδυάζουν άψογα την άνεση, την κομψότητα και την ευκολία. (...)

440.000 €

3.385 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 130 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 4717188

Πώληση

99.000 €

550 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 180 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Αγία Αικατερίνη, Ν. Ηρακλείου

Αγία Αικατερίνη, γωνιακό οικόπεδο εντός οικισμού 183τμ, άρτιο και οικοδομήσιμο κατά παρέκκλιση, συντελεστής δόμησης 0,8, μέγιστη κάλυψη 60%, μέγιστο ύψος 9 μέτρα, σε (...)

99.000 €

550 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 180 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 56131354

Πώληση

1.200.000 €

2.857 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 420 τ.μ.

Γούβες, Χάνι Κοκκίνη, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 4 - WC: 0

Πωλείται πολυτελής βίλα η οποία βρίσκεται στο Κοκκίνη Χάνι και διαθέτει δωρεάν WiFi και θέα στην πισίνα. Έχει επίσης εποχική εξωτερική πισίνα, κήπο και βεράντα ενώ (...)

1.200.000 €

2.857 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 420 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

Πώληση

260.000 €

53 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 4872 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Σταυράκια, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 4872 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Σταυράκια" ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΘΕΣΗ ΤΟΥ ΓΑΡΦΕΙΟΥ ΜΑΣ. Το ακίνητο έχει θέα στο βουνό. Βρίσκεται σε (...)

260.000 €

53 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 4872 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 22940

Πώληση

250.000 €

1.667 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 150 τ.μ.

Γάζι, Παντάνασσα, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Πωλείται σε μοναδικό σημείο με πανοραμική θέα θάλασσα, μονοκατοικία 150τμ, (100τμ ενα διαμέρισμα και ένα δυάρι 45τμ και 1 αποθήκη 5τμ) σε οικόπεδο 630τμ , κατασκευής του (...)

250.000 €

1.667 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 150 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 4717158

Πώληση

600.000 €

1.917 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 313 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 2

Αί Γιάννης στο καλύτερο σημείο ,κοντά στο Κωτσόβολο , πωλείται μονοκατοικία μεζονέτα 313 τ μ το σύνολο (ημιυπόγειος αδιαμόρφωτος βοηθητικός χώρος με όλες τις (...)

600.000 €

1.917 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 313 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 563672

Πώληση

3.950.000 €

90 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 43960 τ.μ.

Τυμπάκι, Σίβας, Ν. Ηρακλείου

ΣΙΒΑ επικλινές αγροτεμάχιο 43960τμ. πρόσβαση από αγροτική οδό. άρτιο και οικοδομήσιμο, με όμορφη, απέραντη θέα. 800μ. περίπου από τον οικισμό "Πιτσίδια". Εκτός (...)

3.950.000 €

90 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 43960 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 10021

Πώληση

330.000 €

20 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 16900 τ.μ.

Τυμπάκι, Σίβας, Ν. Ηρακλείου

ΣΙΒΑ επικλινές αγροτεμάχιο 16900τμ.αποτελούμενο από δύο συνεχόμενα αγροτεμάχια 4126τμ και 12888τμ. με προσόψεις 28μ και 60μ. περίπου σε αγροτική οδό. άρτια και (...)

330.000 €

20 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 16900 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 10020

Πώληση

250.000 €

2.500 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κομμένο Μπεντένι, Ν. Ηρακλείου

ΚΟΜΜΕΝΟ ΜΠΕΝΤΕΝΙ Άνετο τεσσάρι οροφοδιαμέρισμα 100τμ, γωνιακό, 2ου ορόφου (χωρίς ασανσέρ), κατασκευής 1979, σε άριστη κατάσταση με 3 υ/δ, κουζίνα, σαλοτραπεζαρία, μπάνιο, (...)

250.000 €

2.500 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 10019

Πώληση

180.000 €

11 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 16000 τ.μ.

Γάζι, Παραλία Φόδελε, Ν. Ηρακλείου

ΦΟΔΕΛΕ (500μ. από το FODELE BEACH), Επικλινές αγροτεμάχιο 16000τμ. με 13μ πρόσοψη, άρτιο και οικοδομήσιμο, δομεί 180τμ, με όμορφη θέα. Μεταξύ την εθνικής οδού Ηρακλείου - Ρεθύμνου (...)

180.000 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 16000 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 10014

Πώληση

110.000 €

924 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 119 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Δειλινά, Ν. Ηρακλείου

ΔΕΙΛΙΝΑ Οικιστικό οικόπεδο 119τμ, με 10μ πρόσοψη, συντελεστή δόμησης 1,2 και δόμηση 142τμ. Με παλαιό κτίσμα 55τμ του 1968 επισκευάσιμο. 3 λεπτά με τα πόδια από την 62 Μαρτύρων (...)

110.000 €

924 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 119 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 10013

Πώληση

110.000 €

2.000 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 55 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Δειλινά, Ν. Ηρακλείου

ΔΕΙΛΙΝΑ Παλαιά ισόγεια μονοκατοικία, 55τμ κατασκευής 1968, (χρίζει ριζικής ανακαίνισης), σε οικόπεδο 119τμ, με 10μ. πρόσοψη και συντελεστή δόμησης 1,2 και δόμηση 142τμ σε (...)

110.000 €

2.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 55 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 10012

Πώληση

500.000 €

625 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 800 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μεσαμπελιές, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 800 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Μεσαμπελιές" Ο συντελεστής δόμησης είναι: 0.6. Τιμή πώλησης: 460.000€. Διαθέσιμο από τις: 14/04/2025. Κωδικός (...)

500.000 €

625 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 800 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 563615

Πώληση

245.000 €

3.063 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Γούβες, Γούρνες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα, 80 τ.μ. στην παραλιακή οδό Γουρνών στον 1ο όροφο. Το διαμέρισμα είναι πάνω στο κύμα και έχει εκπληκτική θέα στην θάλασσα. (...)

245.000 €

3.063 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 471590

Πώληση

200.000 €

1.111 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 180 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Πόρος, Ν. Ηρακλείου

Μονοκατοικία Ισόγειο μια γκαρσονιέρα και ένα κατάστημα. 1ος όροφος διαμέρισμα 80τ.μ. Χρήζει ανακαίνισης. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: (...)

200.000 €

1.111 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 180 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 471589

Πώληση

500.000 €

2.660 € / τ.μ.

thumb

Κτίριο - 188 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς, Ν. Ηρακλείου

Κτίριο 188m2, αυτόνομο και νεόδμητο στο Ηράκλειο Κρήτης πάνω στον πεταλοειδή. Διαθέτει 2 ορόφους, αποθήκες , εσωτερικό ασανσέρ , μικρό κήπο και πυλωτή. Τιμή (...)

500.000 €

2.660 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 188 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 471586