Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

15.000 €

10 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 1520 τ.μ.

Γούβες, Κάτω Γούβες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

ΓΟΥΒΕΣ (ΑΠΟΣΕΛΕΜΗΣ) επίπεδο αγροτεμάχιο 1520τμ, με πρόσοψη σε αγροτικό δρόμο, με 30 ρίζες ελιές περίπου, Περίπου 1χλμ από την π.ε.ο. Ηρακλείου - Αγίου Νικολάου. Κινητό: (...)

15.000 €

10 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 1520 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41061

Πώληση

18.000 €

11 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 1705 τ.μ.

Γούβες, Κάτω Γούβες, Ν. Ηρακλείου

ΓΟΥΒΕΣ (ΑΠΟΣΕΛΕΜΗΣ) επίπεδο αγροτεμάχιο 1705τμ, με πρόσοψη σε αγροτικό δρόμο, με 30 ρίζες ελιές περίπου, Περίπου 1χλμ από την π.ε.ο. Ηρακλείου - Αγίου Νικολάου. Σε (...)

18.000 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 1705 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41060

Πώληση

10.000 €

2 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 4100 τ.μ.

Αγία Βαρβάρα, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ (προς άνω Μούλια) διαμπερές αγροτεμάχιο 4100τμ, το μεγαλύτερο μέρος επικλινές και μια μεγάλη επίπεδη πεζούλα στο κάτω μέρος, με πρόσοψη στην εθνική οδό (...)

10.000 €

2 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 4100 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41059

Πώληση

80.000 €

523 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 153 τ.μ.

Οροπέδιο Λασιθίου, Ψυχρό, Ν. Λασιθίου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 2 - Μπάνια: 2 - WC: 0

ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ Ημιτελής μονοκατοικία 2 επίπεδων, συνολικού εμβαδού 153τμ σε οικόπεδο 83τμ, αποτελούμενη στο 1ο επίπεδο από αποθήκη 29τμ, ενιαίο χώρο 54τμ και (...)

80.000 €

523 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 153 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41055

Πώληση

85.000 €

850 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 100 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Αγία Τριάδα, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Κοντά στο μουσείο Φυσικής Ιστορίας στην παραλιακή, πωλείται μονοκατοικία 4αρι στο κέντρο της πόλης, 100τμ και αναπτύσσεται σε 3 επίπεδα. Αποτελεί εξαιρετική (...)

85.000 €

850 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 5621694

Πώληση

90.000 €

439 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 205 τ.μ.

Γάζι, Αγία Πελαγία, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 0 - Σαλόνια: 0 - Κουζίνες: 0 - Μπάνια: 0 - WC: 0

ΑΓΙΑ ΠΕΛΑΓΙΑ μοναδικό οικόπεδο, 140μ από την παραλία, 205τμ, επίπεδο με 5,5μ. πρόσοψη, εντός οικισμού, με 240μ δόμηση, μέγιστο ύψος 7,5μ + 1,5μ κεραμοσκεπή και κάλυψη 60%. Με (...)

90.000 €

439 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 205 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41047

Πώληση

135.000 €

1.776 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 76 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

πωλείται εξαιρετικό τριάρι διαμέρισμα , 76τμ, ημι υπόγειο, με κουζίνα-σαλόνι, 2 υπνοδωμάτια, μπάνιο, αυτόνομη θέρμανση, ηλιακό, ασανσερ, κήπος, κλιματισμό τηλ (...)

135.000 €

1.776 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 76 τ.μ. Όροφος: Ημιυπόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 5621647

Πώληση

100.000 €

1.515 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 66 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Ξεροπόταμος, Ν. Ηρακλείου

μονοκατοικία 66τμ σε 255τμ οικόπεδο, χρήζει ριζικής ανακαίνισης . τηλ (...)

100.000 €

1.515 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 66 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621638

Πώληση

15.000 €

21 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 700 τ.μ.

Οροπέδιο Λασιθίου, Ψυχρό, Ν. Λασιθίου

ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ δύο γειτονικά οικόπεδα, εντός οικισμού, 428τμ και 272τμ, με προσόψη σε επαρχιακή οδό 32μ. άρτια και οικοδομήσιμα με κάλυψη 60% ΄δόμηση 240τμ (...)

15.000 €

21 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 700 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41039

Πώληση

20.000 €

22 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 901 τ.μ.

Οροπέδιο Λασιθίου, Ψυχρό, Ν. Λασιθίου

ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ επίπεδο οικόπεδο, εντός οικισμού, 901τμ, διαμπερές σε 2 δημοτικές οδούς, με προσόψεις 14μ. και 20μ. και πολύ καλή προβολή, άρτιο και (...)

20.000 €

22 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 901 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41020

Πώληση

160.000 €

30 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 5250 τ.μ.

Λάππα, Επισκοπή, Ν. Ρεθύμνου

ΡΕΘΥΜΝΟ Επισκοπή (περιοχή Λουτράκι) αγροτεμάχιο 5250τμ, με πρόσοψη 8,5μ περίπου, σε αγροτικό δρόμο, άρτιο και οικοδομήσιμο, με 3 παλαιά κτίσματα (αποθήκες) περίπου 200τμ (...)

160.000 €

30 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 5250 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 41027

Πώληση

20.000 €

19 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 1030 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Σκαλάνι, Ν. Ηρακλείου

Σκαλάνι (προς Μυρτιά) αγροτεμάχιο 1030τμ ελαφρώς επικλινές, με πρόσοψη 20μ., περίπου 800μ, από τον οικισμό, με όμορφη θέα στους καταπράσινους λόφους. Κινητό: 6932392504 Smart (...)

20.000 €

19 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 1030 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 40998

Πώληση

70.000 €

138 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 508 τ.μ.

Γούβες, Χάνι Κοκκίνη, Ν. Ηρακλείου

Στον Οικισμό των Δασκάλων, πωλείται εξαιρετικό οικόπεδο 508τμ. Χτίζει 120τμ. Σε σημείο με μονοκατοικίες και όμορφο περιβάλλον τηλ (...)

70.000 €

138 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 508 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 33204

Πώληση

140.000 €

1.176 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 119 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Δειλινά, Ν. Ηρακλείου

πωλείται μονοκατοικία τεσσάρι, 119τμ, με 3 υπνοδωμάτια, κουζίνα, σαλόνι, τραπεζαρία, 1 μπάνιο, 1 w.c, με μεγάλη αυλή και κήπο τιμή συζητήσιμη τηλ (...)

140.000 €

1.176 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 119 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621404

Πώληση

49.500 €

1.303 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 38 τ.μ.

Άγιος Ελευθέριος - Προμπονά - Ριζούπολη, Άγιος Ελευθέριος, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται 2ΑΡΙ διαμπερές και φωτεινό πλήρως επιπλωμένο διαμέρισμα, 38 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Φόδελε", στον 1ο όροφο, κατασκευής του 2006. ΣΕ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ 8 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ (...)

49.500 €

1.303 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 38 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 25499

Πώληση

1.250.000 €

1.786 € / τ.μ.

thumb

Συγκρότημα διαμερισμάτων - 700 τ.μ.

Γάζι, Λινοπεράματα, Ν. Ηρακλείου

ξενοδοχείο, 700τμ, με 50 κλίνες, 18 δωμάτια, με ιδιόκτητα πάνελ ρεύματος. τιμή συζητήσιμη. τηλ (...)

1.250.000 €

1.786 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 700 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621387

Πώληση

70.000 €

233 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 300 τ.μ.

Αρχάνες, Επάνω Αρχάνες, Ν. Ηρακλείου

επίπεδο οικόπεδο εντός οικισμού, 300τμ, χτίζει 140τμ, σε πολύ καλό σημείο. τηλ (...)

70.000 €

233 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 300 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621361

Πώληση

70.000 €

27 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 2551 τ.μ.

Βραχάσι, Πύργος, Ν. Λασιθίου

ΠΥΡΓΟΣ ΒΡΑΧΑΣΙΟΥ αγροτεμάχιο εκτός οικισμού αλλά εντός ζώνης, 2551τμ, επίκλινές, με πρόσοψη 67μ. σε τσιμεντόδρομο, άρτιο και οικοδομήσιμο κατά παρέκκλιση, με δόμηση (...)

70.000 €

27 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 2551 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 40968

Πώληση

230.000 €

70 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 3272 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μετόχι Παπά Τίτου, Ν. Ηρακλείου

ΠΑΠΑ ΤΙΤΟΥ ΜΕΤΟΧΙ αγροτεμάχιο εκτός σχεδίου πόλεως, (εντός προτεινόμενου σχεδίου) 3272τμ, επίπεδο, γωνιακό, με πρόσοψη 110μ. σε άσφαλτο, σε καλό σημείο της περιοχής. (...)

230.000 €

70 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 3272 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 40950

Πώληση

35.000 €

73 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 480 τ.μ.

Γάζι, Αμμουδάρα, Ν. Ηρακλείου

ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ (Σκαφιδαράς) αγροτεμάχιο εκτός σχεδίου, 480τμ, με πρόσοψη 19μ. επίπεδο, χέρσο, σε χωματόδρομο, κοντά στην Μελίνας Μερκούρη. Καλή επένδυση, κατάλληλο για (...)

35.000 €

73 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 0 Εμβαδόν: 480 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 40933

Πώληση

140.000 €

1.239 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 113 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Καμίνια, Ν. Ηρακλείου

πωλείται κατάστημα μεγάλης εμπορικής προβολής, 75τμ ισόγειο +38τμ πατάρι τηλ (...)

140.000 €

1.239 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 113 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621292

Πώληση

2.800.000 €

1.474 € / τ.μ.

thumb

Ξενοδοχείο - 1900 τ.μ.

Χερσόνησος, Λιμένας Χερσονήσου, Ν. Ηρακλείου

μέσα σε καταπράσινους κήπους έκτασης 5.000μ², προσφέρει μονάδες σε απόσταση 600μ. από το κέντρο του Λιμένα Χερσονήσου. Στις εγκαταστάσεις του θα βρείτε επίσης πισίνα (...)

2.800.000 €

1.474 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 1900 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621215

Πώληση

160.000 €

500 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 320 τ.μ.

Τετραχώρι, Σίβα, Ν. Ηρακλείου

Οικισμός Σίβα. Πωλείται ανεξάρτητη διπλοκατοικία συνολικού εμβαδού 320 τμ σε οικόπεδο 1000τμ. Η κατοικία αποτελείται από δύο κατοικίες που μπορούν να ενοποιηθούν και (...)

160.000 €

500 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 320 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 5621186

Πώληση

320.000 €

457 € / τ.μ.

thumb

Αποθήκη - 700 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται αποθήκη, 700 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο/ Πλ.Κορνάρου ", κατασκευής του 1980. με ράμπα εισόδου αυτοκινήτων, είναι μισθωμένο σε δημόσια υπηρεσία (...)

320.000 €

457 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 700 τ.μ. Όροφος: Ημιυπόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 60590

Πώληση

160.000 €

291 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 550 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 550 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης Κνωσσου" Ο συντελεστής κάλυψης είναι: 0.6. Ο συντελεστής δόμησης είναι: 0.6. Χτιζει 330τμ + 82τμ (...)

160.000 €

291 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 550 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 25035