Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

20.000 €

303 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 66 τ.μ.

Νίκος Καζαντζάκης, Μυρτιά, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται παλαιά πετρόχτιστη μονοκατοικία, 66 τ.μ. στην περιοχή Μυρτιά. Εντός οικισμού με απεριόριστη θεά στον κάμπο και στα γειτονικά χωριά. Το ακίνητο χρίζει (...)

20.000 €

303 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 66 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 47117

Πώληση

250.000 €

3.125 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Γάζι, Λυγαριά, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο διαμέρισμα, 80τμ, σε ημιόροφο, με 3 πλευρές ανοιχτές που του χαρίζουν θέα Δυτικά προς Λυγαριά, και Βόρεια και ανατολικά προς το (...)

250.000 €

3.125 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47115

Πώληση

170.000 €

1.700 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 100 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Πόρος, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται διαμπερής, πολυτελ΄ης και πολύ φωτεινή μεζονέτα σε εξαιρετική κατάσταση 100 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Πόρος", στον 2ο όροφο ρετιρέ, κατασκευής του (...)

170.000 €

1.700 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47108

Πώληση

700.000 €

2.448 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 286 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μαραθίτης, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 3 - WC: 0

Πωλείται διαμπερής βίλλα, 286 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Μαραθίτης" Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, 3 και μπάνια. Επιπρόσθετα υπάρχει αποθήκη (...)

700.000 €

2.448 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 286 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 27850

Πώληση

1.850.000 €

5.286 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 350 τ.μ.

Γούβες, Γούρνες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 5 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 4 - WC: 0

πολυτελής βίλα, με ιδιωτική πισίνα, κοντά στην παραλία.. Η βίλα βρίσκεται σε ένα ήσυχο ιδιωτικό μέρος, 15 λεπτά έξω από το Ηράκλειο, και 10 λεπτά επίσης από το διεθνές (...)

1.850.000 €

5.286 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 5 Εμβαδόν: 350 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 41702

Πώληση

180.000 €

448 € / τ.μ.

thumb

Αποθήκη - 402 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

πωλείται ακίνητο συνολικής επιφάνειας 402τ.μ. που αποτελείται από ισόγειο κατάστημα 20τ.μ. και υπόγειο (αποθήκη) 382τ.μ. στην παραλιακή Ηρακλείου, πίσω από το δημοτικό (...)

180.000 €

448 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 402 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 563492

Πώληση

15.000 €

4 € / τ.μ.

thumb

Αγροτεμάχιο - 4000 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Σκαλάνι, Ν. Ηρακλείου

Σκαλάνι Πωλείται οικόπεδο, 4000 τ.μ. στην περιοχή Σκαλάνι με 62 ελιές προς εκμετάλλευση, επικλινές, πρόσβαση από αγροτικό δρόμο εκτός σχεδίου.Ευκαιρία κοντά στο (...)

15.000 €

4 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 4000 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 56131341

Πώληση

135.000 €

1.125 € / τ.μ.

thumb

Κατάστημα - 120 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Δειλινά, Ν. Ηρακλείου

ΔΕΙΛΙΝΑ Πωλειται σε τιμη ευκαιριας επαγγελματικός χώρος, σε καλή κατάσταση, 120τμ, σε οικόπεδο 160τ.μ, ισογείου, προσόψεως, τριφασικό ρεύμα, (...)

135.000 €

1.125 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 120 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 563484

Πώληση

120.000 €

147 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 819 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Βασιλείες, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 819 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Βασιλείες" Το ακίνητο είναι επίπεδο. ΜΗΚΟΣ ΠΡΟΣΟΨΗΣ 19 Τ.Μ ΧΤΙΧΕΙ 400 Τ.Μ Τιμή πώλησης: 120.000€. Διαθέσιμο από (...)

120.000 €

147 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 819 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 27829

Πώληση

65.000 €

684 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 95 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Φορτέτσα, Ν. Ηρακλείου

ΦΟΡΤΕΤΣΑ ΑΝΩ οικόπεδο 250τμ, με σπίτι 95τμ. (χτίζει 150τμ ισόγειο & 150 1ο όροφο) Χρήζει ανακαίνισης. Τιμή 75000 ευρώ. τηλ (...)

65.000 €

684 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 95 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 41576

Πώληση

220.000 €

1.833 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 120 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Πατέλες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Επί της Λ.Εθνικής Αντιστάσεως, μόλις 10 λεπτά περπάτημα από το κέντρο της πόλης, πωλείται ρετιρέ διαμέρισμα, 4αρι, 120τμ. Αποτελείται από ενιαίο χώρο κουζίνα σαλόνι, 3 (...)

220.000 €

1.833 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 120 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 563395

Πώληση

250.000 €

1.316 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 190 τ.μ.

Νίκος Καζαντζάκης, Μεταξοχώρι, Ν. Ηρακλείου

Αρχικά χτισμένο το 1924, αυτό το ιστορικό σπίτι έχει αντέξει με χάρη στη δοκιμασία του χρόνου, παρακολουθώντας την άμπωτη και τη ροή των γενεών που έχουν πλέξει τη (...)

250.000 €

1.316 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 190 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Σόμπα

# 35163

Πώληση

53.000 €

815 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 65 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Φορτέτσα, Ν. Ηρακλείου

πωλείται παλαιά μονοκατοικία 65τμ, σε οικόπεδο 75τμ, συν το υπόγειο.Χρήζει ανακαίνισης, καθώς η μονοκατοικία είναι κατασκευασμένη το 1965. Μετά την ανακαίνιση θα (...)

53.000 €

815 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 65 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 35162

Πώληση

150.000 €

43 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 3500 τ.μ.

Τέμενος, Μαλάδες, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 3500 τ.μ. στην περιοχή "Τέμενος, Μαλάδες" άρτιο και οικοδομήσιμο, χτίζει 240τμ, έχει βγει ήδη άδεια δόμησης για οικία, Τιμή ενοικίασης: 150.000€/μήνα. (...)

150.000 €

43 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 3500 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 26637

Πώληση

70.000 €

143 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 490 τ.μ.

Γάζι, Αγία Πελαγία, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 490 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Αγία Πελαγία Αμμούδι"πλησίον εισόδου Θησέας, Διαμπερές με δύο προσόψεις, χτίζει 120τμ συν υπόγειο συν σοφίτες, με ωραία (...)

70.000 €

143 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 490 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 26634

Πώληση

150.000 €

556 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 270 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μασταμπάς, Ν. Ηρακλείου

ΚΟΡΩΝΗ ΜΑΓΑΡΑ, οικόπεδο κοντά στο Πλιτς Πλατς, εντός σχεδίου, 270τμ, ΣΔ 0,8, ΣΚ 0,6, επικλινές, θέα απεριόριστη, άρτιο και οικοδομήσιμο, με άδεια οικοδομής σε έναν από (...)

150.000 €

556 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 270 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 35151

Πώληση

280.000 €

636 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 440 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Φιλοθέη, Ν. Ηρακλείου

ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΝΩΣΣΟΥ πωλείται γωνιακό οικόπεδο, εντός σχεδίου, 440τμ, ΣΔ 0,6, θέα θάλασσα, άρτιο, οικοδομήσιμο, χωρίς εισφορές, πρόσφατο τοπογραφικό.Χτίζει 264τμ. τηλ (...)

280.000 €

636 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 440 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 35150

Πώληση

750.000 €

3.138 € / τ.μ.

thumb

Συγκρότημα διαμερισμάτων - 239 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 7 - Σαλόνια: 7 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 7 - WC: 0

στην καρδιά του κέντρου της πόλης 6 γκαρσονιέρες και 1 δυάρι διαμέρισμα, ανακαινισμένες συνολικού εμβαδού 239τμ, ένας ολόκληρος όροφος, 2ου ορόφου, 7 wc, ανακαίνιση 2021, (...)

750.000 €

3.138 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 7 Εμβαδόν: 239 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 35148

Πώληση

215.000 €

2.389 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 90 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Γιοφυράκια, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

μοναδικό 4αρι διαμέρισμα 90τμ, κατασκευή του 2009, 1ου ορόφου, σε καλή γειτονιά και εξαιρετική θέση. Αποτελείται από μεγάλο ενιαίο χώρο κουζίνα/σαλόνι 3 υπνοδωμάτια, (...)

215.000 €

2.389 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 90 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 563347

Πώληση

230.000 €

1.667 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 138 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

σε εξαιρετικό σημείο στο κέντρο της πόλης, πωλείται μονοκατοικία/μεζονέτα, σε 3 επίπεδα, 138τμ, κατασκευή το 1970 και ανακαινισμένο το 2000, με κλειστή θέση parking. Mεγάλη (...)

230.000 €

1.667 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 138 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 563330

Πώληση

200.000 €

2.353 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 85 τ.μ.

Γάζι, Παλαιόκαστρο, Ν. Ηρακλείου

αυτόνομη μεζονέτα 85τμ, περίπου 700 μέτρα από την παραλία στο Παλαίοκαστρο. Είναι υπερυψωμένη μεζονέτα και αποτελείται από ισόγειο χώρο κουζίνα-σαλόνι ,1 wc και άνετη (...)

200.000 €

2.353 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 85 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

Πώληση

450.000 €

2.250 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 200 τ.μ.

Γάζι, Παλαιόκαστρο, Ν. Ηρακλείου

μοναδική villa 200τμ, σε οικόπεδο 250τμ, με πισίνα. Διαθέτει 3 υπνοδωμάτια, 4 μπάνια, playroom, γυμναστήριο, κουζίνα , parking, θέα θάλασσα τηλ 6932392504 (...)

450.000 €

2.250 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 200 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

Πώληση

870.000 €

1.933 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 450 τ.μ.

Γούβες, Γούρνες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 5 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

ΓΟΥΡΝΕΣ ΤΕΜΕΝΟΥΣ πολυτελής μονοκατοικία 450τμ, σε οικόπεδο 2200τμ,κατασκευή του 2003, με τεράστιους χώρους, με 5 υπνοδωμάτια, μπάνιο, wc, εσωτερική θερμαινόμενη πισίνα, (...)

870.000 €

1.933 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 5 Εμβαδόν: 450 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 563288

Πώληση

80.000 €

432 € / τ.μ.

thumb

Αποθήκη - 185 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται υπόγεια αποθήκη, 185 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο" Η ενεργειακή κλάση του ακινήτου είναι Το ΠΕΑ είναι Γ. Τιμή πώλησης: 80.000€. Διαθέσιμη από (...)

80.000 €

432 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 185 τ.μ. Όροφος: Υπόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 26540

Πώληση

103.000 €

151 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 682 τ.μ.

Αστερούσια, Μεσοχώρι, Ν. Ηρακλείου

ΜΕΣΟΧΩΡΙ Πωλείται οικόπεδο, 682τμ, με ΣΔ 0,4, ΣΚ 70%, προσόψεως, άρτιο, γωνιακό, επικλινές, με θέα, εντός οικισμού, άρτιο, οικοδομήσιμο,εκτός σχεδίου. Αυτοτελές και (...)

103.000 €

151 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 682 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο