Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Πώληση

1.600.000 €

2.286 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 700 τ.μ.

Διόνυσος, Κέντρο, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 7 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 5 - WC: 0

Πολυτελές ακίνητο τεσσάρων επιπέδων, με εσωτερική πισίνα και χαμάμ. Έξι υπνοδωμάτια, το ένα master με δικό του μπάνιο και τζακούζι. Μεγάλη κουζίνα, τρία τζάκια, χώρο (...)

1.600.000 €

2.286 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 7 Εμβαδόν: 700 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 144457

Πώληση

3.200.000 €

4.494 € / τ.μ.

thumb

Κτίριο - 712 τ.μ.

Νέο Ψυχικό, Αγία Σοφία, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 16 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 5 - Μπάνια: 10 - WC: 4

Πενταόροφη πολυκατοικία με 2 υπόγεια, πανταχόθεν ελεύθερη και με ιδιαίτερη αρχιτεκτονική διακόσμηση στο Ν. Ψυχικό Αττικής (Γ. Σεφέρη 22), που περιλαμβάνει : [ .α. ] (...)

3.200.000 €

4.494 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 16 Εμβαδόν: 712 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 0144456

Πώληση

670.000 €

3.116 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 215 τ.μ.

Μαρούσι, Παράδεισος, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 2 - Μπάνια: 3 - WC: 0

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ - Ανακαίνιση 2026 - θερμοπρόσοψη 7εκ. - επιπλέον μόνωση τοιχοποιιών υπογείου με dow 3εκ. - επιπλέον υγρομόνωση δώματος - ηλεκτρικά ρολά - (...)

670.000 €

3.116 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 215 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 0144455

Πώληση

1.300.000 €

3.439 € / τ.μ.

thumb

Συγκρότημα διαμερισμάτων - 378 τ.μ.

Θέρισος, Λυγιδές, Ν. Χανίων

Υπνοδωμάτια: 8 - Σαλόνια: 3 - Κουζίνες: 3 - Μπάνια: 5 - WC: 0

Το ακίνητο είναι υπό κατασκευή ενώ έχει εκδοθεί η οικοδομική άδεια. Εντός του οικοπέδου έχουν σχεδιαστεί τρεις κατοικίες με τρεις πισίνες. Για κάθε κατοικία (...)

1.300.000 €

3.439 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 8 Εμβαδόν: 378 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 47133213

Πώληση

1.500.000 €

5.769 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 260 τ.μ.

Άγιος Νικόλαος, Μαυρικιανό, Ν. Λασιθίου

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 4 - Μπάνια: 6 - WC: 0

Σκαρφαλωμένο σε ένα από τα πιο περιζήτητα παραθαλάσσια τοπία της Κρήτης, αυτό το νεόκτιστο (2026) ακίνητο στην Ελούντα προσφέρει έναν εξαιρετικό συνδυασμό (...)

1.500.000 €

5.769 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 260 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 47133212

Πώληση

1.500.000 €

5.769 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 260 τ.μ.

Άγιος Νικόλαος, Μαυρικιανό, Ν. Λασιθίου

1.500.000 €

5.769 € / τ.μ.

# 47133212

Πώληση

150.000 €

1.875 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 80 τ.μ.

Αστερούσια, Χάρακας, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Κατάλληλο για το πρόγραμμα Σπίτι μου ΙΙ. Προς πώληση 2όροφη μονοκατοικία στον οικισμό Χάρακα Δήμου Αρχανών Αστερουσίων 45 χλμ. Νότια της πόλης του Ηρακλείου. (...)

150.000 €

1.875 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 564252

Πώληση

88.000 €

1.600 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 55 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Πατέλες, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Πωλείται διαμέρισμα, 2αρι 55 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, ΠΑΤΕΛΕΣ", στον 2ο όροφο Τιμή πώλησης: 88.000€. Διαθέσιμο από τις: 13/05/2026. Κωδικός ακινήτου: 72943 Για (...)

88.000 €

1.600 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 55 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 72943

Πώληση

450.000 €

3.409 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 132 τ.μ.

Χερσόνησος, Πισκοπιανό, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

Πάνω από το παραδοσιακό χωριό Χερσονήσου σε καταπληκτική θέση με απεριόριστη και ανεμπόδιστη θέα το Κρητικό πέλαγος, πωλείται κατοικία 130 τ.μ. σε οικόπεδο 378 τ.μ. με (...)

450.000 €

3.409 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 132 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 564250

Πώληση

195.000 €

1.345 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 145 τ.μ.

Γοργολαϊνη, Πυργού, Ν. Ηρακλείου

Το παραδοσιακό πέτρινο σπίτι βρίσκεται στο γραφικό χωριό Πύργου (Πύργου), 20 λεπτά με το αυτοκίνητο από το Ηράκλειο. Βρίσκεται στη μέση του χωριού – τυπικά κρητικό (...)

195.000 €

1.345 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 145 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ξύλα

# 564249

Πώληση

450.000 €

4.592 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 98 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Άγιος Ιωάννης, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Καθαρή επιφάνεια 97,47 τμ με 3 ΥΔ , ενιαίο χώρο κουζίνας και σαλονιού, αποθήκη, 2 μπάνια με ντους. Ημιυπαίθριος χώρος 8,00 τμ Ακάλυπτος χώρος 1,76τμ(πίσω μπαλκόνι) (...)

450.000 €

4.592 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 98 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 47133208

Πώληση

380.000 €

3.089 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 123 τ.μ.

Αρκάδι, Παγκαλοχώρι, Ν. Ρεθύμνου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 3 - WC: 0

Ισόγεια κατοικία 123 τ.μ. Μεγάλο οικόπεδο 8.762 τ.μ. 3 υπνοδωμάτια / 3 μπάνια / ενιαία κουζίνα - σαλόνι / μπαλκόνια / βεράντα Έτος κατασκευής 2002 Υπόγειο 57 τ.μ. Επιπλέον (...)

380.000 €

3.089 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 123 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 47133206

Πώληση

250.000 €

2.273 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 110 τ.μ.

Μοίρες, Πόμπια, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 3 - WC: 3

μονοκατοικία, κτίριο, υπό κατασκευή, 110τμ, 1ου ορόφου, 3 υ/δ, 3 μπάνια, 3 wc, αυτόνομη θέρμανση, ανακαίνιση 2026, ΠΕΑ Έκδοση σε εξέλιξη, πετρόκτιστο, γωνιακό, θέα αστική, (...)

250.000 €

2.273 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 110 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 564248

Πώληση

650.000 €

2.241 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 290 τ.μ.

Μοίρες, Πόμπια, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 7 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 2 - Μπάνια: 3 - WC: 0

Επενδυτική Πέτρινη Βίλα με Πισίνα, Θέα Βουνού & Δυνατότητα Golden Visa στην Κρήτη Το ακίνητο βρίσκεται στο χωριό Πόμπια, στα νότια του Νομού Ηρακλείου, μόλις 10 λεπτά από (...)

650.000 €

2.241 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 7 Εμβαδόν: 290 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 564247

Πώληση

110.000 €

675 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 163 τ.μ.

Γάζι, Άνω Καλέσια, Ν. Ηρακλείου

ΑΚΙΝΗΤΟ ΣΤΑ ΑΝΩ ΚΑΛΕΣΣΑ ΓΙΑ ΠΩΛΗΣΗ. 163 ΤΜ ΜΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΠΙΠΛΩΜΕΝΟ 120 ΤΜ ΟΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ (ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΛΟΝΙ ΑΠΟΘΗΚΗ ΚΑΙ WC ΜΠΑΝΙΟ) 40 ΤΜ ΑΥΛΗ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΓΝΗ ΜΕ (...)

110.000 €

675 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 163 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 564246

Πώληση

700.000 €

61 € / τ.μ.

thumb

Οικόπεδο - 11500 τ.μ.

Αρχάνες, Κάτω Αρχάνες, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται οικόπεδο, 11500 τ.μ. στην περιοχή "Αρχάνες, Κάτω Αρχάνες" Τιμή πώλησης: 700.000€. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: http://smartbrokers.gr/el Smart House (...)

700.000 €

61 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 11500 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 47133200

Πώληση

350.000 €

1.301 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 269 τ.μ.

Τετραχώρι, Βενεράτο, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Αυτή η μεζονέτα φαίνεται να είναι μια εξαιρετική περίπτωση, συνδυάζοντας την ευρυχωρία με έναν τεράστιο κήπο. - Επιβλητική Μεζονέτα 269τ.μ. σε Καταπράσινη Έκταση 2,6 (...)

350.000 €

1.301 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 269 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Pellet

# 014445

Πώληση

15.000 €

326 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 46 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Αγία Αικατερίνη, Ν. Ηρακλείου

(...)

15.000 €

326 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 46 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 72982

Πώληση

606.000 €

6.000 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 101 τ.μ.

Γορτύνα, Άγιοι Δέκα, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 1

Χτισμένες ανάμεσα σε αιωνόβιες ελιές, η Villa Gaia και η Villa Ariadne είναι δύο πλήρως ανεξάρτητες κατοικίες 101 τ.μ., οι οποίες συνδυάζουν αρμονικά την παραδοσιακή κρητική (...)

606.000 €

6.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 101 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 47133187

Πώληση

600.000 €

6.000 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 100 τ.μ.

Γορτύνα, Άγιοι Δέκα, Ν. Ηρακλείου

Χτισμένες ανάμεσα σε αιωνόβιες ελιές, η Villa Gaia και η Villa Ariadne είναι δύο πλήρως ανεξάρτητες κατοικίες 100 τ.μ., οι οποίες συνδυάζουν αρμονικά την παραδοσιακή κρητική (...)

600.000 €

6.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 47133186

Πώληση

2.350.000 €

4.537 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 518 τ.μ.

Άγιος Νικόλαος, Κατσίκια, Ν. Λασιθίου

Εσωτερικά & Εξωτερικά Χαρακτηριστικά Το ακίνητο συνδυάζει ιδανικά πολυτέλεια, άνεση και λειτουργικότητα, προσφέροντας μια υψηλής ποιότητας εμπειρία διαβίωσης (...)

2.350.000 €

4.537 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 7 Εμβαδόν: 518 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47133185

Πώληση

1.550.000 €

2.952 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 525 τ.μ.

Αρκάδι, Αστέρι, Ν. Ρεθύμνου

Υπνοδωμάτια: 8 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 6 - WC: 0

Δύο εκπληκτικές όμοιες βίλες στο Αστέρι, σε οικόπεδο 1650τμ. Κάθε βίλα είναι 262,6τμ (525τμ σύνολο). Προσφέρουν μοναδική πανοραμική θέα προς τη θάλασσα αλλά και τα βουνά. (...)

1.550.000 €

2.952 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 8 Εμβαδόν: 525 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47133184

Πώληση

565.000 €

2.132 € / τ.μ.

thumb

Συγκρότημα διαμερισμάτων - 265 τ.μ.

Γεροπόταμος, Άγιος Μάμας, Ν. Ρεθύμνου

Πωλείται στον Άγιο Μαμά στο Ρέθυμνο, τουριστικο συγκρότημα κατοικιων συνολικού εμβαδού 265τμ σε οικοπεδο 3600τμ με πισινα που αποτελείται : *Διώροφο κτίριο με 3 (...)

565.000 €

2.132 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 265 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 47133183

Πώληση

170.000 €

2.394 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 71 τ.μ.

Χερσόνησος, Λιμένας Χερσονήσου, Ν. Ηρακλείου

Αυτόνομη μεζονέτα, πέτρινη, ανακαίνιση 2025, επιπλωμένη 70m². Με καινούργιο ηλιακό θερμοσίφωνα, jacuzzi whirlpool. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: (...)

170.000 €

2.394 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 71 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 72920

Πώληση

3.900.000 €

6.989 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 558 τ.μ.

Γορτύνα, Άγιοι Δέκα, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 5 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 5 - WC: 0

VILLA ATHENA A modern sanctuary Nestled within an expansive 12,000 sqm estate of cypress, olive, and fruit trees, Villa Athena is a luxurious two-storey residence that blends traditional Cretan architecture with contemporary living. Designed with both privacy and flexibility in mind, the villa (...)

3.900.000 €

6.989 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 5 Εμβαδόν: 558 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Fan coil

# 47133180