Πλήρης

Λίστα αποτελεσμάτων

Ενοικίαση

950 €

12 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Μαρούσι, Σισμανόγλειο, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

Μαρούσι Καρπάθικα, ενοικιάζεται διαμέρισμα 80 τμ, ρετιρέ 5ου ορόφου, ανατολικομεσημβρινό, ηλιόλουστο, φωτεινό, διαμπερές, κατασκευή 1996, πλήρως ανακαινισμένο, (...)

950 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 5 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 144463

Ενοικίαση

850 €

13 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 65 τ.μ.

Χαλάνδρι, Κέντρο, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 1 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

ΔΙΑΜΠΕΡΕΣ,ΟΡΟΦΟΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ,ΜΕ ΗΛΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΑ ΚΑΙ ΒΕΡΑΝΤΑ 70 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΜΕΤΡΑ.ΧΩΡΙΣ ΑΣΑΝΣΕΡ.ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ. Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την (...)

850 €

13 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 65 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Ρεύμα

# 144462

Ενοικίαση

1.350 €

15 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 91 τ.μ.

Χαλάνδρι, Πάτημα, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΠΡΟΣ ΕΝΟΙΚΙΑΣΗ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ 1ου ΟΡΟΦΟΥ 91ΤΜ. + ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΧΩΡΟΣ 41ΤΜ ΣΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ (ΓΙΑ ΠΙΘΑΝΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΛΠ.) + ΑΠΟΘΗΚΗ + ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΕΣΗ PARKING. (...)

1.350 €

15 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 91 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 144461

Ενοικίαση

1.150 €

16 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 70 τ.μ.

Αγία Παρασκευή, Κολλέγιο, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Ανακαινισμένο διαμέρισμα 3ου ορόφου στην περιοχή Αγίου Ιωάννη στην Αγία παρασκευή δίπλα στο Deree με θέση πάρκινγκ και ασανσέρ. Το διαμέρισμα έχει γυαλισμένο (...)

1.150 €

16 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 70 τ.μ. Όροφος: 3 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 144460

Ενοικίαση

1.250 €

13 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 100 τ.μ.

Αγία Παρασκευή, Σταυρός, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Ενοικιάζεται διαμέρισμα 100τμ, σε ήσυχη περιοχή 150μ από την πάνω πλατεία. Επιπλέον 1 θέση στάθμευσης και αποθήκη. Διαθέτει 2 υπνοδωμάτια, μπάνιο, wc, κουζίνα με (...)

1.250 €

13 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 100 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 144459

Ενοικίαση

1.400 €

12 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 118 τ.μ.

Αγία Παρασκευή, Άγιος Ιωάννης, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 1

ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΣΑΚΟΣ Ενοικιάζεται εξαιρετικό διαμέρισμα 118 τ.μ., στον 4ο όροφο σύγχρονης πολυκατοικίας, που συνδυάζει άνεση, ευρυχωρία και μοναδική αίσθηση (...)

1.400 €

12 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 118 τ.μ. Όροφος: 4 Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 144458

Ενοικίαση

850 €

7 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 121 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Ατσαλένιο, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 3 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 1 - WC: 0

ενοικιάζεται 4άρι 121τμ., περιοχη Ατσαλενιο . με αυτόνομη θέρμανση, εντοιχισμένη κουζίνα & ψυγειοκαταψύκτη, ρολόι ρεύματος, με ηλιακό & θερμοσίφωνο, 2 μεγάλα (...)

850 €

7 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 3 Εμβαδόν: 121 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 29692

Ενοικίαση

450 €

10 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 45 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

πίσω από τον Άγιο Μηνά , στην καρδιά του κέντρου της πόλης, ενοικιάζεται επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο μονόχωρο διαμέρισμα, 45τμ, στον 1ο όροφο.Διαθέτει (...)

450 €

10 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 45 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 564257

Ενοικίαση

700 €

8 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 85 τ.μ.

Μάλλια, Μοχός, Ν. Ηρακλείου

καινούριο διαμέρισμα 1ου ορόφου, επιπλωμένο και ηλεκτρικά εξοπλισμένο, με ενιαίο χώρο κουζίνα σαλόνι, 2 υπνδωμάτια, μπάνιο, βεράντες σε όλα τα δωμάτια, εξαιρετική (...)

700 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 85 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Σόμπα

# 47133220

Ενοικίαση

600 €

8 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 75 τ.μ.

Μάλλια, Μοχός, Ν. Ηρακλείου

σε ένα γραφικό σοκάκι του Μοχού, σε νεόδμητη πετρόκτιστη διπλοκατοικία, κατασκεύη του 2026, ενοικιάζεται οροφοδιαμέρισμα 1ου ορόφου, επιπλωμένο και ηλεκτρικά (...)

600 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 75 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47133219

Ενοικίαση

800 €

8 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 102 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Καμίνια, Ν. Ηρακλείου

3άρι, άριστη κατάσταση, μεζονέτα, 102τμ, 1ου ορόφου, 2 υ/δ, 1 μπάνιο, 1 wc, ανακαίνιση 2024, θέα αστική, internet, ενιαία σαλόνι/κουζίνα, ηλ. εξοπλισμένο, ηλιακός θερμοσίφωνας, (...)

800 €

8 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 102 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 47133218

Ενοικίαση

400 €

4 € / τ.μ.

thumb

Μονοκατοικία - 90 τ.μ.

Μάλλια, Μοχός, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 2 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 2 - WC: 0

Κοντά στην πλατεία του Μοχού, ενοικιάζεται επιπλωμένη μονοκατοικία-μεζονέτα. Διαθέτει ενιαίο χώρο κουζίνα/σαλόνι , 2 υπνοδωμάτια και 2 μπάνια. Εχει αυτόνομη (...)

400 €

4 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 90 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47133217

Ενοικίαση

800 €

7 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 116 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Μεσαμπελιές, Ν. Ηρακλείου

ενοικιάζεται οροφοδιαμέρισμα, 3άρι, 116τμ, 1ου ορόφου. (...)

800 €

7 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 116 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 47133216

Πώληση

1.200.000 €

4.000 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 300 τ.μ.

Γάζι, Ροδιά, Ν. Ηρακλείου

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 2 - Κουζίνες: 2 - Μπάνια: 3 - WC: 0

σε επιβλητική τοποθεσία, τοποθετημένο στην κορυφογραμμή του λόφου, μοναδική βιλλα 300τμ με πισίνα σε 2 στρεμματα οικόπεδο, με πανοραμική και απεριόριστη θέα θάλασσα (...)

1.200.000 €

4.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 300 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Fan coil

# 47133215

Ενοικίαση

2.700 €

9 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 300 τ.μ.

Γάζι, Ροδιά, Ν. Ηρακλείου

2.700 €

9 € / τ.μ.

# 47133214

Ενοικίαση

400 €

9 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 45 τ.μ.

Γάζι, Αμμουδάρα, Ν. Ηρακλείου

Ενοικιάζεται πλήρως επιπλωμένο 2αρι , 45 τ.μ. στην περιοχή "Γάζι, Αμμουδάρα", στο ισόγειο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Έχει κουφώματα (...)

400 €

9 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 45 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 29691

Πώληση

500.000 €

4.000 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 125 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

Πωλείται διαμέρισμα, 125 τ.μ. στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ", στον 1ο όροφο . Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, και μπάνιο. Διαθέτει αυτόνομη (...)

500.000 €

4.000 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 125 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 29690

Πώληση

1.600.000 €

2.286 € / τ.μ.

thumb

Βίλλα - 700 τ.μ.

Διόνυσος, Κέντρο, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 7 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 5 - WC: 0

Πολυτελές ακίνητο τεσσάρων επιπέδων, με εσωτερική πισίνα και χαμάμ. Έξι υπνοδωμάτια, το ένα master με δικό του μπάνιο και τζακούζι. Μεγάλη κουζίνα, τρία τζάκια, χώρο (...)

1.600.000 €

2.286 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 7 Εμβαδόν: 700 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 144457

Πώληση

3.200.000 €

4.494 € / τ.μ.

thumb

Κτίριο - 712 τ.μ.

Νέο Ψυχικό, Αγία Σοφία, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 16 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 5 - Μπάνια: 10 - WC: 4

Πενταόροφη πολυκατοικία με 2 υπόγεια, πανταχόθεν ελεύθερη και με ιδιαίτερη αρχιτεκτονική διακόσμηση στο Ν. Ψυχικό Αττικής (Γ. Σεφέρη 22), που περιλαμβάνει : [ .α. ] (...)

3.200.000 €

4.494 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 16 Εμβαδόν: 712 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 0144456

Ενοικίαση

850 €

11 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 80 τ.μ.

Άγιος Δημήτριος, Κέντρο, Αθήνα - Νότια Προάστια

Ενοικιάζεται τριάρι στον Άγιο Δημήτριο Αττικής. Είναι 1ου ορόφου χωρίς ασανσέρ, με αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου και θέση στάθμευσης. Έχει 2 υπνοδωμάτια 1 μπανιο (...)

850 €

11 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 2 Εμβαδόν: 80 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Πετρέλαιο

# 0144454

Πώληση

670.000 €

3.116 € / τ.μ.

thumb

Διαμέρισμα - 215 τ.μ.

Μαρούσι, Παράδεισος, Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 2 - Μπάνια: 3 - WC: 0

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΜΕΖΟΝΕΤΑ - Ανακαίνιση 2026 - θερμοπρόσοψη 7εκ. - επιπλέον μόνωση τοιχοποιιών υπογείου με dow 3εκ. - επιπλέον υγρομόνωση δώματος - ηλεκτρικά ρολά - (...)

670.000 €

3.116 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 215 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Φυσικό αέριο

# 0144455

Ενοικίαση

400 €

5 € / τ.μ.

thumb

Αποθήκη - 78 τ.μ.

Γούβες, Χάνι Κοκκίνη, Ν. Ηρακλείου

ενοικιάζεται αποθηκευτικός χώρος, 78τμ (χωρίς τον ακάλυπτο χώρο που είναι περίπου 20τμ), τιμή 400€ Για περισσότερα ακίνητα επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας: (...)

400 €

5 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 78 τ.μ. Όροφος: 1 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 72988

Ενοικίαση

280 €

14 € / τ.μ.

thumb

Studio / Γκαρσονιέρα - 20 τ.μ.

Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο, Ν. Ηρακλείου

Ενοικιάζεται μικρη διχωρη γκαρσονιέρα, στην περιοχή "Ηράκλειο Κρήτης, Κέντρο (πλησίον Λιοντάρια)", στον 2ο όροφο Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, σαλόνι, κουζίνα, (...)

280 €

14 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 1 Εμβαδόν: 20 τ.μ. Όροφος: 2 Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 29684

Ενοικίαση

2.200 €

15 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 142 τ.μ.

Γεωργιούπολη, Κουρνά, Ν. Χανίων

Υπνοδωμάτια: 4 - Σαλόνια: 1 - Κουζίνες: 1 - Μπάνια: 3 - WC: 0

Ενοικιάζεται επιπλωμένη μεζονέτα, 142 τ.μ. "πλησιον παραλια Κουρνά", Περιλαμβάνει 4 υπνοδωμάτια, 3 μπάνια, μπαλκόνι, γυμναστήριο, υδρομασάζ/τζακούζι και εξωτερική - (...)

2.200 €

15 € / τ.μ.

Υπνοδωμάτια: 4 Εμβαδόν: 142 τ.μ. Όροφος: Ισόγειο Μέσο θέρμανσης: Κανένα

# 29683

Ενοικίαση

1.200 €

11 € / τ.μ.

thumb

Μεζονέτα - 107 τ.μ.

Αρκάδι, Άδελε, Ν. Ρεθύμνου